İlişkileri 10 yıldan uzun süredir devam eden 10 Hollywood çifti

Aşka dair umudunuz var mı? Etrafınızda öyle örnek olacak bir çift yoksa aşka inancınızı kaybetmeniz olası. Televizyonda, sosyal medyada, magazinde gördüğümüz 'balon' çiftler ilişkilerine deyim yerindeyse bir gazla başlıyor ve birkaç ay sonra 'puf' oluyorlar. Ama bir de tam tersi olanları var. Yıllara meydana okuyanlar aşka inancımızı tazeleyenler.

15 Ocak 2021, Cuma 17:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Will Smith ve Jada Pinkett Smith

Will Smith ve Jada Pinkett Smith

1995’te Pinkett’in ‘The Fresh Prince of Bel Air’ seçmelerinde tanışan çift, 1997 yılında evlendi. Çiftin Jaden ve Willow adında iki çocuğu var.


Victoria ve David Beckham

1997 tanışan Victoria ve David Beckham, 1999 yılında evlendi. Çiftin Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper adında dört çocuğu var.

Ashley Graham ve Justin Ervin

Ashley ve Justin Ağustos 14'te evliliklerinin 10'uncu yılını kutladı. O gün Ashley Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda "Seni 10 yıl önce evlendiğim günden daha fazla seviyorum. Bu nasıl mümkün olabilir? Bana tüm kalbinle güvendiğin için ve beni her gün daha iyi bir kadın yaptığın için teşekkür ederim" dedi. Bir oğulları olan çift, 2010'da nişanlamıştı. 

 Jay-Z ve Beyonce

Jay-Z ve Beyonce

2001'de flört etmeye başlayan çift 2008'de nişanlandı. Bir daha da arkalarına bakmadılar.

 Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas

Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas

Aralarında 25 yaş olan çift, 1996'da tanıştı. Aradan geçen 4 yılın ardından oğulları Dylan'ı kucaklarına almalarıyla birlikte nişanlandılar. Jessica Biel ve Justin Timberlake

2007'de tanışan, biraz aheste davranarak 5 yıl sonra evlendiler.

 Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick

Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick

1997 yılında sürpriz bir düğün ile evlenen çiftin üç çocuğu var. Yıllar sonra ilk defa birlikte çalışacaklarını duyuran Parker ve Broderick geçen yıl bir Broadway oyununda oynadılar.

Gisele Bündchen ve Tom Brady

Amerikan futbolu oyuncusu Tom ve süper model Gisele 2007 flört etmeye başladı, 2 yıl sonra evlendiler. 

   John Travolta ve Kelly Preston

John Travolta ve Kelly Preston

1987’de ‘The Experts’ filminin setinde tanışan çift 1991’de evlendiler. Travolta ve Preston’un üç çocuğu var, oğulları Jett 2009’da bir trafik kazasında hayatını kaybetti. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kişilik analizi: Hoşlandığınız erkek hangi kahveyi içiyor?