İlişkilerin eninde sonunda bitmesine neden olan 7 durum

Terk edilmek asla eğlenceli değildir. Korkunç bir duygu ve birdenbire ortaya çıktığı zaman daha da kötü. Bu yüzden zaman zaman ilişkinizi incelemek, her şeyin yolunda olup olmadığına şöyle bir bakmak iyi bir fikir olabilir. Bunun için sizi terk etmek istemesine neden olabilecek 15 durum listemize göz atarak ve tanıdık gelen bir şey olup olmadığına bakabilirsiniz.

18 Eylül 2021, Cumartesi 17:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ESKİ SORUNLARI SÜREKLİ YENİDEN GÜNDEME GETİRDİĞİNİZDE

ESKİ SORUNLARI SÜREKLİ YENİDEN GÜNDEME GETİRDİĞİNİZDE

Çok uzun süre kin tuttuğunuzda tehlike çanları çalmaya başlar

Hepimiz zaman zaman hata yaparız.  Aylar ya da yıllar önce yaptığın kötü ya da yanlış bir şeyi sürekli gündeme getirilmesinden kimse hoşlanmaz.

 O kininizi bırakın, yoksa sizi bırakacak.

FARKLI DÜNYA GÖRÜŞLERİNE SAHİP OLDUĞUNUZDA

FARKLI DÜNYA GÖRÜŞLERİNE SAHİP OLDUĞUNUZDA

Bizi yanlış anlamayın, farklı şovları sevebilir veya farklı kıyafet veya müzik tarzlarını tercih edebilirsiniz, ancak hayatta gerçekten değer verdiğiniz şeyler söz konusu olduğunda gerçekten aynı sayfada olmalısınız

Farklı dünya görüşleri eninde sonunda sizi terk etmesine neden olacaktır

GÜVEN KAYBI YAŞANDIĞINDA

GÜVEN KAYBI YAŞANDIĞINDA

Güven, bir ilişkide çok önemli bir şeydir ve eğer onu kırarsanız, onu geri almak neredeyse imkansızdır ve aynı şekilde onun eşyalarını karıştırmaya, telefonunu kontrol etmeye vs. başlarsanız, eninde sonunda öğrenecek, size karşı güveni kırılacak ve bundan hoşlanmayacaktır.

SÜREKLİ DRAMA YARATTIĞINIDA

SÜREKLİ DRAMA YARATTIĞINIDA

Dramayı seven insanlardan biriyseniz ve hayatınızdaki her şey süper dramatikse, büyük olasılıkla, sevgiliniz bundan bıkacak ve biraz daha soğuk olan başka biriyle birlikte olmak isteyecektir.


ÇOK FAZLA KONTROL ALTINDA HİSSETTİRDİĞİNZDE

ÇOK FAZLA KONTROL ALTINDA HİSSETTİRDİĞİNZDE

Kimse kontrol altında hissetmekten hoşlanmaz. Öyleyse, önemli olanlarını sürekli olarak sorularla ve telefon görüşmeleriyle bombalayan insanlardan biriyseniz - yavaşlayın... Nasıl olduklarını sizinle kendi istekleriyle paylaşmalarını bekleyin.

AİLESİ İLE İYİ ANLAŞAMADIĞINIZDA

AİLESİ İLE İYİ ANLAŞAMADIĞINIZDA

Bazı erkekler ailelerine çok bağlıdır ve sizden hoşlanıp hoşlanmaması daha önemli olsa da bazı durumlarda ailelerinin onayına ihtiyaç duyarlar. Yani ailesi senden hiç hoşlanmıyorsa ve onlarla oldukça yakınsa, büyük ihtimalle bu uzun sürmeyecek.

EN YAKIN ARKADAŞLARI SİZDEN NEFRET EDİYORSA

EN YAKIN ARKADAŞLARI SİZDEN NEFRET EDİYORSA

Bazı durumlarda, arkadaşları onun için ailesinden bile daha önemli olabilir, bu yüzden sizi onaylamazlarsa ve bunu ciddiye alırsa, muhtemelen bir süre içinde terk edecektir. 


Arkadaşlarıyla iyi geçinmen gerektiğini söylemiyoruz, sadece belki de arkadaşları onu tanıyordu ve muhtemelen başlamak bile doğru değildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eski sevgilisiyle arkadaş kalabilen burçlar