İlişkini bitirmen gerektiğini gösteren 11 işaret

Ayrılmak birçok insanın yapmak zorunda kaldığı bir şeydir. İlişkide bir süre sonra rahatlamaya ve rutine bağlamaya başlarsın. Karşılaştığın sorunları önemini anlamalı ve ayrılık kararı üzerinde iyice düşünmen gerekebilir. İlişkinin sonuna yaklaşıp yaklaşmadığını veya zaten bitmiş olup olmadığını anlamak için uğraşıyorsan, 11 tehlike işaretini dikkate alman gerekir.

19 Ocak 2020, Pazar 14:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

1-Sorunlar üzerinde durmazsın

İkiniz de sorunlar üzerinde çalışmıyor ve sürekli bir şeyler çıkıyorsa, buna rağmen tekrar tekrar deniyor ve bir sonuca varamıyorsanız, ayrılma vakti gelmiştir.

2-İhtiyaçların karşılanmıyorsa

Eğer ilişkinizdeki ihtiyaçların karşılanmıyorsa artık gemiden atlama vakti gelmiştir. Senin ihtiyaçların da önemli ve eğer partnerin bunu göremiyorsa neden hala onunla birliktesin?

3-İletişim eksikliği yaşıyorsunuz

Sen ve partnerin iletişim eksikliği yaşıyorsanız, bu daha büyük sorunlara neden olacaktır. İletişim bir ilişki için en önemli şeydir. Eğer iletişim yoksa, ilerlemeye değmez.

4-Başka birini bulman gerektiğini hissedersin

Zihnin seni partnerinden uzaklaşmaya itiyorsa, onu dinlemelisin. Eksik bir şeyler var demektir.

5-Kötü muamele görüyorsun

Sözlü ya da fiziksel olarak kötü muamele görüyorsan, ilişkini bitirmen gerekir. Bu insan seni hak etmiyor.

6-Mutlu değilsin

İlişkide mutlu değilsen ve partnerin seni mutlu etmek için bir şeyler yapmıyorsa, ayrılık en iyi çözümdür. Her insan mutluluğu hak eder. Sevgilinin seni tamamlaması gerekir.

7-Partnerine güvenmezsin

Güven bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Eğer partnerine güvenmiyorsan, birlikte olmamanız gerekir.

8-Tek taraflı hissedersin

Çok uğraştığını ve hiçbir yere varamadığını hissedersin. Sen ne kadar uğraşırsan uğraş, partnerin aynısını yapmayacaktır. İlişki bir ortaklıktır, savaşta gibi hissetmemen gerekir.

9-Kendini iyi hissetmezsin

Kendini iyi hissetmiyorsan ve bunun nedeninin partnerin olduğunu düşünüyorsan, başka birini bulmalısın. Birbirinizi parçalamak yerine tamamlamaya çalışmalısınız.

10-İlişkinin eksileri daha ağır basar

Eğer ilişkinizin eksileri artılarından daha fazlaysa, birlikte olmamanız gerekir. Eğer devam edersen, daha fazla hayal kırıklığı yaşarsın.

11-Değerlerinden ödün vermek zorunda kalıyorsun

Bu kişiyle ne kadar çok zaman geçirirsen, kendini değiştirdiğini o kadar çok hissedersin. Kimse kimsenin değerlerini değiştirmemelidir. İlişkiler böyle yürümez.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Partneriniz tarafından kullanıldığınızı gösteren 12 işaret