İlişkinizde büyük sorunlara yol açabilecek 5 küçük şey

Aşk, dünyayı döndüren şeydir. Başka biriyle oluşturabileceğiniz bu özel bağlantı, ilişkileri bu kadar özel yapan şeydir. Ancak bir ilişkiyi istikrarlı bir şekilde sürdürmek her zaman en kolay iş değildir. En çok değer verdiğiniz kişi, çoğu zaman düğmelerinize herkesten daha iyi basabilir. Onları sevebilirsiniz, ancak yemeklerini çiğnemelerinden veya korkunç horlama alışkanlıklarından nefret edebilirsiniz. İlişkinizi bozabilecek bazı küçük sorunlar

14 Eylül 2021, Salı 17:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İLİŞKİ DURUMU

İLİŞKİ DURUMU

İlişki durumu ilişkilerde hasara yol açabilir. Çoğu insan, ne istedikleri konusunda zamanla değişebilen bir dizi farklı görüşe sahiptir. İlişkinin “resmi” mi yoksa buz üzerinde mi olduğu, bir ilişkideki iki kişi arasında her zaman gerekli bir konuşma olacaktır. 


SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

Bir ilişkide sosyal medya kullanımı hakkında konuşmaktan daha zor bir şey yoktur. Sosyal medya, başkalarıyla sanal olarak bağlantı kurmak için kullanılır, ancak bir ilişki söz konusu olduğunda, başkalarıyla bu bağlantı tipik olarak bir partner için rahatsız edici olabilir. Öte yandan, bir kişi kişisel ilişkilerini sosyal medyada paylaşmaktan rahatsız olabilirken, bir başkası sevgisini tüm sanal dünyaya göstermek zorunda olduğunu hissedebilir.

HEDİYELER

HEDİYELER

Hediye vermek bir ilişkinin önemli bir parçasıdır. Ancak bir insanı tanımaya başladığınızda hediye vermek çok zor olabilir. Yanlış hediyeyi vermek, eşinizin sizinle ilgili görüşüne zarar verebilir. Aşk ilginizi yeterince iyi tanımıyorsanız, bu küçük sürpriz büyük bir karmaşaya dönüşebilir.

FİZİKSEL SEVGİ

FİZİKSEL SEVGİ

Sevgi, bazı insanlar için çok büyük bir anlaşma ve diğerleri için bir faktör değildir. Partnerinizin şefkatle daha çekingen mi, orta derecede sevecen mi yoksa aşırı alıngan mı olduğunu bilmek, bağınızı kurmanın ilk adımlarından biridir. Toplum içindeki sevgi gösteri şekilleriyle ilgili hem fikir olmadığınız sürece sorunlar sizi bekliyor olabilir.

AİLE İLİŞKİLERİ

AİLE İLİŞKİLERİ

Ebeveynleriniz ve ailenizle olan ilişkiniz, bildiğiniz ilk ilişkidir. Ancak, aile dinamiğinizin eşinizin ailesinden nasıl farklı olabileceği konusunda açık ve dürüst olmak çok önemlidir. Hem ailenizin hem de eşinizin ihtiyaçlarını dengelemek zor olabilir, ancak ilişkinizin sağlığı için ustalaşması gereken önemli bir konudur. Her iki tarafa da öncelik veremezseniz, önemsiz gibi görünen bu konu ilişkiniz ciddileştikçe daha da ciddileşebilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkinizi güçlendirmenin nihai yolları