İlişkinizde sizi birbirinize yaklaştıracak 4 alışkanlık

İlişki uzmanı Matthew Hussey'nin ilişkilerin daha sağlıklı yürümesi için verdiği tavsiyeleri dikkatle okuyun...

26 Temmuz 2018, Perşembe 10:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Gününün Nasıl Geçtiğini Sormak

Gününün Nasıl Geçtiğini Sormak

Ayrı geçen saatler sonrasında neleri kaçırdığımızı öğrenmeye hayli az zaman ayırıyoruz. Akşam saatlerinde konuşma fırsatı bulduğunuz ilk anda bu soruyu sorun ve sonraki günlerde bahsettiği konularda ne gibi gelişmeler yaşandığını takip edin.


Küçük Mutlulukların Tadını Çıkarmak

Küçük Mutlulukların Tadını Çıkarmak

Hayat bazen can sıkıcı hale gelebiliyor. Bu monotonluk içinde yaşanan en ufak sevindirici haberin bile kutlanmaya değer olduğunu unutmayın. Size en sevdiğiniz çikolatayı aldığında bile sevincinizi gözle görülür şekilde paylaşın.


Birlikte Akşam Yemeği Hazırlamak

Birlikte Akşam Yemeği Hazırlamak

Yemek yapmak hem eğlenceli bir süreç hem de sofraya oturduğunuzda birlikte bir şeyler başarmış gibi hissettiriyor. Adını bile duymadığınız tatlara yönelip hem onu hem kendinizi zorlamanız gerekmiyor. Önemli olan süreç.

Sizi Siz Yapan Olayları Anlatmak

Sizi Siz Yapan Olayları Anlatmak

Hayata karşı duruşunuzu ve karakterinizi belirlemenize yardımcı olan olayları anlatmadığınız sürece birbirinizi tam anlamıyla tanıyamazsınız. Üstesinden geldiğiniz aksilikler ve ders aldığınız olaylar anlatılacaklar listesinin ilk sırasında yer alıyor.

Ve ne olursa olsun iletişimi kesmemek...

Ve ne olursa olsun iletişimi kesmemek...

Gün içinde ya da ilişki sürecinde ne yaşarsanız yaşayın, mutlu da olsanız kavga da etseniz mutlaka iletişim halinde kalın. Susmak, birbirinize sırtınızı dönmek ve konuşmamak ilişkiniz için en sağlıksız tercih olacaktır. İletişimde kaldığınız sürece her sorunu çözebilirsiniz...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkeklerin yaptığı 8 tehlikeli stil hatası