İlişkinizin süresine göre karar verin: Sevgililer Günü’nde hangi takıyı almalıyım?

Sevgililer Günü’nde hediye olarak takı almayı planlıyor, ancak nasıl bir parça alacağınıza hala karar veremediyseniz, tavsiyelerimize kulak vermenizde fayda var. Seçeceğiniz takıya ilişkinizin uzunluğuna göre karar vermeye ne dersiniz? Örneğin; 3 veya daha kısa süreli bir ilişki için hediye olarak alınabilecek en ideal takı küçük küpe. 10 yıl ve daha uzun bir ilişkiniz varsa yüzük ya da kolye almanız daha doğru olur. 3-5 yıl arasındaki ilişkiler içinse baş harflerinizin bulunduğu monogramlı takılar ideal bir seçim.

10 Şubat 2021, Çarşamba 15:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

14 Şubat’ta en çok tercih edilen ürünlerin başında takılar geliyor. Kadınların asla ‘hayır’ diyemeyeceği takılar, adeta Sevgililer Günü’nün kurtarıcısı. Ancak takı alırken alelade bir seçim yapmamalısınız. Peki hangi takının sevgiliniz için uygun olduğuna nasıl karar vereceksiniz? Aslında buna siz değil, ilişkinizin uzunluğu karar verecek desek yalan olmaz. 

3 ay ve daha az

3 ay ve daha az

İlişkinizde 3’üncü ayınız ya da daha yeniyseniz, bu ilişkinin sonunun nereye gittiğinin belirsiz olduğu bir dönemdesiniz demektir. Sonuçta üçüncü aydan sonra ayrılan çok insan var. Hala birbirinizi tanıma dönemindeyken, hediye konusunda çok uçmamanız en doğru davranış olacaktır. Eğer hediye olarak takı almak istiyorsanız, yine çok pahalı olmayan, altın ya da gümüş küçük küpeleri tercih edebilirsiniz. 

Diamond Line-Gülaylar Altın 14 Ayar Yıldız Küpe, Çiçeksepeti'nde 316 ,94 TL.

6 ay – 1 yıl

6 ay – 1 yıl

Eğer 6 ay ya da 1 yıla yakın bir ilişkiniz varsa, basit küpelerden daha cömert davranmanız gerekir. Altın veya gümüş kolye ya da bileklik, ona verdiğiniz değerin en güzel sembolü olacaktır. Kolye seçerken ilişkinizi temsilen bir kalp veya çiçek formlarını tercih edebilirsiniz.

Gelin Pırlanta 14 Ayar Altın Kalp Kolye, Trendyol'da 681,60 TL.

3-5 yıl

3-5 yıl

Artık sevgilinizin neyden hoşlanıp neyden hoşlanmadığını kesin olarak bildiğiniz dönemlerdesiniz. O halde ilişkinizi biraz daha anlamlı hale getirin. 3 ila 5 yıllık ilişkilerde, sevgilinize alacağınız takıda, partnerinizin ya da ikinizin baş harflerinin bulunduğu monogram takıları seçmenizde hiçbir sakınca yok. Eğer ömrünüzü geçireceğiniz kişiyi bulduğunuza inanıyorsanız, bu dönem ona bir yüzük almak için en iyi dönem! 

14 Ayar Altın Harf Kolye, Goldstore.com'da 1.555 TL.

10 yıl ve üzeri

10 yıl ve üzeri

Biriyle 10 yıl birlikte kalabilmek gerçekten büyük bir başarı. Bu nedenle ikiniz de çok iyi bir hediyeyi hak ediyorsunuz. 10 yıllık ilişkisi olan insanların elini taşın altına koyması ve gerçekten değerli bir takı alması gerekir. Yüzüğe odaklanmanız doğru bir seçim olacaktır. Eğer evliyseniz, var olan yüzüğünüzü daha iyisiyle değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Pırlanta ve elmas yüzükler böyle bir ilişki için oldukça ideal. İkili set halindeki şatafatlı yüzükler ile sevdiğinizin kalbini tekrar çalmanız garanti.

Zen Pırlantalı Yakut Yüzük 4.300 TL.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yeni sevgiliye alınabilecek 8 hediye