İlk buluşma kıyafetiniz ona ne mesaj veriyor?

İlk buluşmada ne giymeli? Bu elbette çok önemli bir konu, ancak bizim size cevabımız çok karmaşık değil. Kendinizi hangi kıyafetin içinde en rahat hissediyorsanız onu giyin ve çıkın. Biz bugün, ilk buluşmada giydiklerinizin karşınızdakine hangi mesajı verdiğiyle ilgileniyoruz. Erkekler, ilk buluşmada giydiklerinizden sizin kişiliğinize dair ipuçlarını alabilir. İlk buluşmada nasıl davranmalı, ne giymeli... Bunları bir kenara bırakın ve karşınızdakinin çıkaracağı anlamlara odaklanın.

18 Eylül 2020, Cuma 13:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kot pantolon

Kot pantolon

Şanslısınız, erkekler kot pantolonlara bayılır. Victoria Beckham'ın stil danışmanı, vücut hatlarını en iyi şekilde gösteren kıyafetin kot pantolonlar olduğunu söylüyor. Uzun bacaklar, şekilli kalçalar... Bu görünümü en iyi kot pantolonlarla sağlarsınız. Üzerinize giydiğiniz hafif dar bir crop top, size 'full özgüven' gösterecektir. Çabasız şıklık. Hava durumuna göre ayakkabılarınız ve ceketinizle istediğiniz şekilde evirip çevirebilirsiniz. 

Topuklu ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar

Hepimiz erkeklerin topuklu ayakkabılara bayıldığını biliyoruz, ancak önce buluşacağınız erkeğin boyundan emin olun. Çoğu erkek, yanındaki kadından uzun olmayı yeğler. Erkeklerin hassas olduğu bir başka konu ise topuklu ayakkabılar üzerinde yürüme kabiliyetidir. Erkeklerin 'Eğer topuklu ayakkabılarla yürüyemiyorsa çıplak ayaklarla gelsin daha iyi' diye düşündüğüne eminiz. 

  Bir çift booty

Bir çift booty

İster elbiselerle ister pantolonlarla her şeyle uyum içinde giyebileceğiniz ender ayakkabılardan ayakkabılardandır booty'ler. Sizi hem hava durumuna karşı hazırlıklı, hem de seksi gösterecektir.


 Mükemmel aksesuarlar

Mükemmel aksesuarlar

Aksesuarları abartmanızda bir sakınca yok, çünkü abartmadığınız sürece erkekler tarafından fark edilmeyecekler. Ama stiliniz ve kişiliğiniz hakkında çok fazla ipucu vereceği kesin. Kulaklarınızdaki piercinglerle marjinal bir görünüm yakalayabilir, incecik zincirle tektaş kolyenizle elegant bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

  Rengarenk olmak

Rengarenk olmak

Hepimiz iş hayatında koyu ve ciddi renkleri tercih ediyoruz. Bu renklerin nötr ve kullanışlı olduğunu düşünebilirsiniz ancak erkekler kendilerine iş arkadaşı değil feminen enerji veren birini arıyorlar. Pastel renkler, turkuvaz ve mercan gibi renkler erkeklerin en çok hoşuna giden renkler arasındaymış, bizden söylemesi.

Etek veya elbise

Etek veya elbise

Belki etek ya da elbiseyle kendinizi çok rahat hissetmeyeceğinizi düşünüyor ya da pantolon giyince daha güvende olacağınızına inanıyor olabilirsiniz. Ancak erkekler kadınların etek ya da elbise giymesine bayılıyorlar. Bir sonraki randevunuzda bunu deneyin ve partnerinizin davranışlarındaki farkı kendiniz görün.

 Klasikler

Klasikler

Klasik kıyafetler ile ilk buluşmada karşı taraf biraz sıkılabilir. Biraz daha modern, ortama uyugun, sade ve şık kıyafetler giymelisiniz. Sonuçta iş toplantısına veya iş yemeğine gitmiyorsunuz. İş çıkışı buluşacak olsanız bile o gün keskin, klasik parçalar giymek yerine daha şık ve rahat kıyafetler giyebilirsiniz. 


 Simsiyah kıyafetler

Simsiyah kıyafetler

Kadınların en çok yaptığı hatalardan biri de ilk buluşmada genelde simsiyah kıyafetler giyip gitmek oluyor. Siyah beni zayıf gösteriyor, daha kibar gösteriyor diye diye tüm dolaplarını siyah ile dolduruyorlar. Ancak yasa gitmiyorsunuz hanımlar, karalara bağlanmanıza gerek yok! Karmakarışık renkler giyin demiyoruz ama daha zarif, daha şık gösterecek renkler seçebilirsiniz. Karşınızdakini boğmamak gerektiğini unutmayın.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aldatanların alışkanlık haline getirdiği 10 yalan