İlk buluşmada hangi renk ruj erkeklere ne ifade ediyor?

İlk buluşmada ne giyilir? İlk buluşmada ne konuşulur? İlk buluşmaya o kadar fazla anlam yüklüyoruz ki. Ancak erkek tarafı bu anlam çıkarma işini abartarak kadınların rujunun renginden bile farklı anlamlar çıkarabiliyor. İlk buluşmada makyaj da en az ilk buluşma kıyafeti kadar önemlidir. Peki ilk buluşmada hangi renk ruj erkeklere ne ifade ediyor? İşte cevapları!

24 Temmuz 2020, Cuma 17:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kırmızı ruj

Kırmızı ruj

Ona tutku ve enerji dolu sinyaller gönderiyorsunuz. Aynı zamanda cesur, kendine güvenen ve seksüel enerjisi güçlü bir kadın imajı çiziyorsunuz.


Nude tonlar

Nude tonlar

Ciddiye alınmak ve tamamiyle açık olmak istiyor, bir şeyler gizliyor gibi görünmek istemiyorsunuz. Ruhunuzu partnerinize açmaya tamamiyle hazırsınız.

Sıcak pembe

Sıcak pembe

Pembe masumiyetin rengidir ancak koyulaştıkça yansıttığı duyguların da daha yoğunlaştığı bir gerçek. Uzun süredir bu buluşmayı bekleyecek kadar romantik olabilirsiniz ancak kendinizden pek emin değilsiniz.

Bordo

Bordo

Renk seçiminiz güçlü bir insan olduğunuzu gösteriyor. Dominant bir insan olabilirsiniz ancak kendinizi geri planda tuttuğunuz zamanlar da oluyor. Sizi tanımak biraz sabır ve zaman istiyor.

Mercan

Mercan

Oyuncu bir kişiliğiniz var. İlk buluşmada coşku aramanız olası. Anı yaşamak ve gülmek istiyorsunuz.

Fuşya

Fuşya

Yaratıcı bir insansınız ve karşınızdakinin de öyle olmasını bekliyorsunuz. Kısa sürede sizin dikkatinizi çekemezse bu buluşmanın bir devamı olmayabilir.

Makyajsız dudaklar

Makyajsız dudaklar

Neyseniz osunuz. Karşı taraftan tek aradığınız şey dürüstlük. “Bu gördüğün benim. Oyun yok, makyaj yok.” Aynı zamanda eleştiriye açık bir kişi olduğunuz mesajı veriyorsunuz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bırakın şimdi üzülmeyi! Aldatılmanın hayatınıza kattığı 11 süper şey