İlk buluşmada verdiği yemek siparişine göre karakter analizi

Yemek zevkiniz sizi elbette ele verir. Peki ilk siparişte gerçekten sevdiğiniz yemeği mi sipariş veriyorsunuz yoksa flörtünüz karşısında kendinizi rahat hissettiğiniz yemesi kolay yiyecekler mi? İlk buluşmada bunların tamamından analiz yapmak sizin elinizde.

26 Mart 2021, Cuma 12:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Biftek

Biftek

Tam bir centilmenle birlikte olduğunu söyleyebiliriz. İhtiyacın olduğunda arabanın lastiklerini bile değiştirebilir. Ancak duygularını açmak konusunda biraz çekingen.

Spagetti Bolonez

Spagetti Bolonez

Randevu anında üzerine dökme riski taşıyan yemek siparişi vermesi maceracı ruha sahip olduğunu gösteriyor. Beraber çok eğlenebilirsiniz!

Somon

Somon

Sorumluluk sahibi ve dikkatli biri. Akşamları evde belgesel izlediğinden ve her konuda tedbirli davrandığından emin olabilirsin.

 Kinoa Salatası

Kinoa Salatası

Ya sağlıklı beslenme konusunda çok bilinçli ya da sağlıklı bir seçim yaparak seni etkilemeye çalışıyor. Eğer kinoayı doğru telaffuz edemiyorsa, büyük ihtimalle ikincisidir!

 Peynirli makarna

Peynirli makarna

Bir çocukla randevuya çıkmış olma olasılığın ne? Böyle bir sipariş veriyorsa ya kendi bulaşığını bile yıkayamayacak kadar annesine bağımlıdır ya da önceki gece çok hareketli zaman geçirmiştir.

Sadece Tatlı

Sadece Tatlı

Evleneceğin erkeğe bir adım daha yakınlaştın! Şaka bir yana, karşındaki kişi hayata büyük bir tutkuyla bağlı. Anı yaşamayı ve eğlenmeyi seviyor, seçimlerini ertelemiyor. Çünkü hayatın isteklerini ertelemek için fazla kısa olduğunu biliyor.

Hamburger

Hamburger

Değişik sosların bir numaralı hayranıdırlar. Yeniliklere açık, "onu da deneyelim abicim"cilerdir. Bu kişilerle burger yemeye gittiğinizde soslar içinde yüzmeye hazır olun.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkekler ne buluyor: Fransız kadınları neden çekici?