'İlk işim Pascal'ı göndermek'

Nihat Doğan 'Survivor All Star'da 4 yıllık rövanşı almaya gidiyor

12 Şubat 2015, Perşembe 08:27
A A

2011'deki Survivor'da kavga eden Pascal Nouma ile Nihat Doğan, TV 8'deki 'Survivor All Star'ın kadrosunda. Nihat Doğan, “Onu adadan göndermek için her şeyi yapacağım. Yerinde olsam benden korkardım” dedi

¦ Bir ara Acun Ilıcalı ile aranız bozuldu, nasıl barıştınız? Ciddiye alınacak bir durum değildi. Kanyon AVM'de karşılaştık. Büyüğümdür, kalktım masasına gittim. Birbirimizi yanlış anladığımızı fark ettik. O yalnızca kanal patronu değil. Ekran yüzü. Dalında star. Ben de starım. Bundan kaynaklanan bir hassasiyet oluştu. Sonra 'Yarışmaya gelmen gerekiyor, seni Survivor'da görmek istiyoruz' dedi. 2-3 gün sonra adadayım.

¦ 'En Sevdiğim 3 Şarkı' programın ne olacak? Son bölümü çektik. Benden sonra ne yapacaklar bilemiyorum.

2011'de kavga ettiğin Pascal Nouma ile karşılaşmak seni germeyecek mi? Onunla yarım kalan bir maçımız vardı. İlk olarak onu tamamlamayı hedefliyorum. İtiraf edeyim ki, Nouma'yı adadan postalamak için her şeyi yapacağım. 2011'de gönderdim, 2015'te yine ben yollayacağım.

¦ 'Survivor All Star'da 21 kişi yarışacak. Şampiyon adayların kim? Ben, Turabi ve Hilmi Cem İntepe. üçümüzden biri şampiyon olacak. Kızlardan favorim; Duygu çetinkaya.

¦ Grupta sinir olduğun birileri var mı? Valla bana gıcık ve kötü davranan, kavga çıkartan karşılığını alır. Elemek için tek hedefim; Nouma.

Yaklaşık 4 ay sürecek yarışmadan 1.5 milyon TL aldığın iddiası doğru mu? Hayır asla böyle bir rakam söz konusu değil. Ne kadar kazandığımı söylemem, ama bu çok fazla. Abartılı bir fiyat.

Survivor all Star kadrosu Fulya Keskin, Nadya Zagli, özlem çalım, Taner özdeş, Merve Oflaz, Hakan Hatipoğlu, Seda Aktuğlu, Nihat Doğan, Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Almeda Abazi, Begüm Yücetan, Hilmi Cem İntepe, Doğukan Manço, Bozok Gören, Duygu çetinkaya, Turabi çamkıran, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Berna Canbeldek, Sahra Işık.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 'Yoksa ben seni utandırırım'