'İlk müşterim BJK'lı ünlü futbolcuydu'

Ünlü mankenleri zengin iş adamlarına ve futbolculara pazarlayan fuhuş şebekesini polis 1,5 yıllık takibin ardından çökertti

13 Ocak 2011, Perşembe 08:09
A A
'İlk müşterim BJK'lı ünlü futbolcuydu'

Şebeke liderlerinden Dinçer Dinçsoy’un organizasyonu ile fuhuş yaptığını kabul eden 20 yaşındaki model G.M.U, “Beşiktaş’ın efsane futbolcusuyla otelde birlikte oldum. İşimiz 2 dakikada bitince taksiye binip geri döndüm” dedi.

Polisin 1,5 yıl boyunca adım adım izleyerek çökerttiği elebaşılığını Dinçer Dinçsoy’un yaptığı 25 kişilik fuhuş şebekesi, adliyeden serbest kaldı. Soruşturma dosyasına giren 512 sayfalık fezlekede, şebekenin aralarında ünlü mankenler, eski futbolcular ve işadamlarının bulunduğu bir fuhuş çarkını nasıl çevirdiği gözler önüne serildi.

LİSEYİ TERK EDİP MODEL OLDU

Emniyetteki ifadesinde liseyi terk ederek modelliğe başladığını anlatan 20 yaşındaki G.M.U, bu süreç içerisinde çete lideri Dinçer Dinçsoy ile tanıştığını belirterek Dinçsoy’un kendisini fuhuş yapmak için ikna ettiğini söyledi. 2010 yılının Ocak ayında Dinçer’in kendisini arayarak Polat Tower’da Beşiktaş’ın efsanevi futbolcusunun kendisini beklediğini söylediğini anlatarak “Bana ‘Benim sürekli müşterimdir. Ne istiyorsa yap. Sana 600 TL verecek. Taksi aşağıda beklesin. İşi 10 dakidada bitecek. Onu çok mutlu etmelisin. Sonra çıkar gidersin’ dedi.

Ben de otele gittim. Çok ünlü eski bir futbolcuydu. İlişki 1-2 dakika sürdü. Sonra otelden çıktım ve taksiye binerek eve geri döndüm. Futbolcudan aldığım paranın 200 TL’sini Dinçsoy’a gönderdim” dedi.

FUHUŞ ÇETESİNİN BEST MODELİ!

Geçtiğimiz yıl yapılan Best Model of Turkey 2010 yarışmasına da katılan Ş.A. isimli mankeni The Ritz Carlton Otel’de bekleyen müşterisine pazarlayan örgüt yöneticisi Cihan Güler’in konuşmaları teknik takibe takıldı. Konuşmalarda Güler bir müşterisi ile “Şimdi bu son Best Model mi bilmiyorum onun seçmelerinde bir kız arkadaşım var. Birazdan yanıma gelecek. 1.78 boyunda sıfır beden bir kız Ş. A. istersen internetten de bakabilirsin. Nasıl bir program yapacağımızı söylersen ben sana fiyat söyleyeceğim” şeklinde konuşuyordu. Bu konuşmanın ardından Ş.A ve Güler’i takibe alan polis ikiliyi otele kadar izledi.

'NİYE HAMİLE KALIYORSUN SALAK!'

Fuhuş yapmak amacıyla şebeke tarafından Gaziantep’e gittiği öne sürülen ünlü manken E.Ş ise polisin teknik ve fiziki takibine yakalandı.

E.Ş. çete ile yaptığı telefon görüşmelerinde bir yanlış anlama sonrası “Aa Mardin’e gitmiyor muyduk. Yok yok Gaziantep’te biri var onun kardeşi benim nişanlımdı. Gaziantepliler beni kovalar” diyor.Çetenin yöneticisi ile fuhuş yapan F. arasında şu ilginç konuşma geçiyor:


F : Ben diyorum ona al gel bana burdan alın beni götürüm şimdi muayene ettireyim doktorla konuşayım aldıralım

Mehmet : parası yok

F : Ya biri var ne diyordu bi doktor var diyordu ama yaşı küçük korkuyoruz anladınmı herkeze de şey aracı olunmaz ki yaşı küçük çünkü

Mehmet : Salak niye hamile kalıyorsun salak

F : Yaşı çok küçük

'HERİF KOCA MEMELİ İSTİYOR'

Çetenin dinlemeye takılan bir başka telefon görüşmesi şöyle:

Cemil: Yeni numarayı alıyorsun sen beni niye aramıyorsun motor

A: Yok be yeni aldım 2 gün falan olduydu ya

Cemil: Kızım biliyorsun bir ay iş olmaz ikinci ay iş olur yani bu
işler öyle

A: Doğru söylüyorsun

Cemil: resim var mı telefonunda

A: Ay yok be ay biliyorsun ben 1 buçuk senedir yokum ya

Cemil: herif koca memeli karı
istiyor

A: Tamam işte ben koca memeli oldum

Cemil: ya şöyle o zaman bir resmini çek böyle normal bir resmini çek tamam mı hemen onu bana

* Fuhuş şebekesi özel müşterilerini memnun etmek için limuzinli yatlı organizasyonlar da düzenliyordu.

* Çete üyeleri fuhuştan kazandıkları paraları böyle harcıyordu.

* Best Model of Turkey 2010 yarışmasına da katılan Ş.A. isimli mankeni polis fuhuş yapmaya giderken adım adım izledi.

3

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.