İlk online date'iniz için 4 saç modeli

Karantinayla birlikte hayatımızda pek çok şey değişti. Bazıları ise aynı kaldı. Mesela, date çılgınlığımız. Pek çoğumuz hâlâ flört uygulamalarından eşleştiklerimizle görüntülü aramalarla flört ediyoruz. Karantina sonrasına hazırlık yapmak lazım. Kıyafet ve aksesuarlar hazır. Peki saçlar? Hem çok pasaklı görünmemek lazım, çok özenli görünmeye de gerek yok. Ama biraz samimiyet lazım. O zaman karşınızda ilk date için kişiliğinize göre 4 kolay saç modeli!

23 Nisan 2020, Perşembe 17:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Minimalistler için düz saç

Minimalistler için düz saç

Risk almayı sevmem diyorsan fön çek geç. Öyle kusursuz bir föne gerek yok, saçın düz dursun yeter. Hem bu şekilde heyecanlanıp elini kolunu koyacak yer bulamadığında önüne gelen saçları düzeltirsin. Üstelik sıkıldığında değiştirmesi de kolaydır. Bir kalem ya da lastik toka alıp gelişigüzel toplayabilir ya da ensen terlediğinde örebilirsin.

Derli toplu sevenler için at kuyruğu

Derli toplu sevenler için at kuyruğu

Sürekli saçımı düşünmeyeyim. Toplayayım ve öylece kalsın diyenler için en uygunu at kuyruğudur. O günkü moduna ve kıyafetine göre at kuyruğunun duracağı yeri belirleyebilirsin. Kamera önünde cimcime bir pijama giyeceksen yukardan, biraz daha ciddi takılacaksan aşağıdan toplayabilirsin. Daha hacimli bir görünüm için ek yapman gereken at kuyruğunun ortasına kıskaçlı toka tutturmak. 


Gerginler için örgü

Gerginler için örgü

Yüzlerce çeşit örgü modeli arasından birini beğen ve ör. Ama ev ortamı için en uygunu düz örülüp yana alınmış saçlar. Bu hem daha rahat gösterecek hem de kendii güvende hissettirecektir. At kuyruğu yaptığında başın ağrıyabilir, düz saçta önünü gelen saçı düzeltmek zorunda kalabilirsin. Ama örgülü saçta kafan her anlamda rahattır. 


Baskın karakterler için dalgalı saçlar

Baskın karakterler için dalgalı saçlar

Bu kamerada en 'ben varım' diyen saç olabilir. Güçlü kişiliğini ortaya çıkarmmak istiyorsan, ister duştan sonra ördüğün saçlarını aç, ister maşa yap, ister bir jöle yardımıyla saçlarını kıvır kıvır yap. Karşı tarafa hem enerjik görüneceksin, hem de sıradan görünümden kurtulacaksın.  

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kışlıkları kaldırırken yaptığımız 7 hata