İlk öpüşme anını harika yapmak için ipuçları

Öpücükler, sizi nefessiz bırakan ve daha fazlasını isteyen en şehvetli yakınlık biçimidir. Doğru yapmazsanız, aşkınız veya partneriniz üzerinde sonsuza kadar kötü bir izlenim bırakır. Ve kimse kötü öpüşen birini öpmek istemez! Şaşırtıcı bir şekilde, zaman ve durum göz önünde bulundurularak bazı tekniklerle basit bir öpücük de ustalaşabilir ve bu onu normalden daha romantik hale getirir. İşte öpüşme oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacak bazı ipuçları!

21 Temmuz 2021, Çarşamba 16:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
YETERİNCE SABIRLI OL

YETERİNCE SABIRLI OL

Sevgilinizi öpmek ya da aşık olmak için can atıyor olabilirsiniz ama bunu çok erken yapmak onları rahatsız edebilir. Bu durum özel alanlarına işgal gibi hissettirmemeli! Daha da kötüsü, kötü öpüşen biri olursanız bir şeyler başlamadan bitebilir.

ÇOK GEÇ KALMA

ÇOK GEÇ KALMA

Sizin ve partnerinizin öpüşmesi için şehvetli bir hava yaratmak için doğru zaman çok önemlidir. Ancak çok uzun süre beklerseniz, partneriniz onlardan gerçekten hoşlanmadığınızı düşünebilir. Sizi daha fazla arkadaşlık alanına sokarak şansınızı kaybetmenize neden olabilir.

DOĞRU ANI KAÇIRMA

DOĞRU ANI KAÇIRMA

“Onu öpmek için doğru an nedir?” Zihinsel olarak öpüşmeye hazırlanan herkesin kafasında bu soru var. Bazıları için ilk buluşmada olabilirken, diğerleri için haftalar hatta aylar sürebilir. Bununla birlikte, sizi öpmenizi isteyip istemediğinize bakılmaksızın eşiniz hakkında size ipuçları verebilecek bazı ince işaretler vardır.

ONUN HAREKETLERİNİ TAKİP ET

ONUN HAREKETLERİNİ TAKİP ET

Partneriniz size yoğun bir bakış atıyorsa ve ara sıra gözlerini dudaklarınıza doğru savuruyorsa, bu sizin onları öpmenizi beklediğinin kesin bir işaretidir. Hatta bazıları dudaklarının "öpülmeye değer" olduğundan emin olmak için dudaklarını hafifçe ıslatabilir. Bu özel anları kaçırmayın.

VEDA ANLARI ROMANTİK OLABİLİR

VEDA ANLARI ROMANTİK OLABİLİR

Randevudan ayrılma zamanı geldiyse ve eşiniz kurnazca bir süre daha kalmak istiyorsa, onları gerçekten öpmenizi isteme ihtimalleri yüksektir. Tarihin sonu iyi bir zaman anlamına gelir ve bir öpücükle mühürlemek en iyisidir.

SİZ YAKLAŞIN

SİZ YAKLAŞIN

Yavaşça eşinizle yüzleşin ve ona, özellikle dudaklarınıza yaklaşın. Partneriniz geri çekilirse sizi öpmek istemez. Başlarını hafifçe eğerler ve şakacı bir şekilde yaklaşırlarsa, bu sizi öpmek istedikleri, ancak ilk hamleye hazır olmadıkları anlamına gelir. Ve sevgiliniz sizi hemen öperse, kısa, yavaş ve tutkulu bir öpücük verin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir erkeği sakinleştirmenin 7 yolu