İlker Kaleli: Libido anlamadığım bir konu

Can Yaman’ın Kelebek için Cengiz Semercioğlu’na verdiği röportajdaki “libido” çıkışı büyük ses getirdi. Tayland'dan dönen İlker Kaleli de konuya dahil oldu.

11 Aralık 2019, Çarşamba 09:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

İlker Kaleli, BBC-Netflix ortak yapımı “The Serpent” dizisinin çekimleri için gittiği Tayland’dan döndü.Emirgan’da objektife takılan oyuncu, Hintli ünlü seri katil Charles Sobhraj’ın sıra dışı hikâyesini anlatan dizide ufak bir rolü olduğunu söyledi:“Çekimler tamamlandı. BBC ve Netflix yapımı, ortak olarak ekrana gelecek. Benim de ufak bir rolüm var.”

İlker Kaleli, Can Yaman’ın başlattığı libido polemiğiyle ilgili sorulara “Saçmasapan sorunlar. O karakterle ilgili bir şey değil, anlamadığım konular. O işleri pek fazla takip etmiyorum.”

Can Yaman, verdiği röportajda “Erkenci Kuş” dizisindeki rol arkadaşı Demet Özdemir’le aralarındaki uyumdan söz ederken tartıışma yaratan sözlere imza atmıştı...

“Demet biraz snop olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzden problem yaşadım. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar. Seyirciye ‘Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu’ diye sordurtamazsan o iş tutmaz.”

Sanat dünyasından çok sayıda isim, Can Yaman’ın bu sözlerini eleştirdi.

Gonca Vuslateri: Havaya bak

Gonca Vuslateri: Havaya bak

Gonca Vuslateri, Twitter’ına “Havaya bak. Libidosu düşmüş oyuncular gibi. Bugün okuduğum cümleyi yerleştirecek yer arıyorum da” diye yazdı.

Tuba Ünsal: Karısını döven adam

Tuba Ünsal: Karısını döven adam

Tuba Ünsal da Can Yaman’ı sosyal medyada eleştirdi: “Sizden de sizin yarattığınız erkek egemen kro dünyadan da bıktık. Senin şimdi karısını döven adamdan ne farkın kaldı? Zihniyet aynı.”

Selen Soyder: Çok şükür

Selen Soyder: Çok şükür

Selen Soyder, Can Yaman’ın kendisi hakkındaki sözleri üzerine Instagram’da eşi Oren Fransez’le bir fotoğrafını paylaştı, altına da şöyle yazdı: “Çok şükür ki bugüne bugün libidosu düşük ve snop bir kadınım falan filan.”

Nilgün Belgün: Kırk yıllık oyuncuyum, ilk defa duydum

Nilgün Belgün: Kırk yıllık oyuncuyum, ilk defa duydum

Nilgün Belgün’ün “Başrol oyuncusunun libidosu yüksek mi olmalı? Kırk yıllık oyuncuyum, bunu ilk defa duydum” tweet’ine Behzat Uygur’dan esprili bir yanıt geldi.

Behzat Uygur: Biz hep Süheyl ile oynuyoruz

Behzat Uygur: Biz hep Süheyl ile oynuyoruz

Behzat Uygur, Nigün Belgün'ün sözlerine "Biz hep Süheyl ile oynuyoruz" diyerek karşılık verdi.

Genco Erkal: Beyni tartışsak

Genco Erkal: Beyni tartışsak

En sert tepki Genco Erkal’dan geldi. Erkal’ın tweet’i binlerce beğeni aldı: Libidosu var mı yok mu yerine, beyni var mı yok mu'yu tartışsak nasıl olur?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Boran Kuzum ile Nihal Işıksaçan aşk mı yaşıyor?