İmamoğlu taksicilerle sahurda buluştu

İmamoğlu taksicilerle sahurda buluştu

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, sahurda İstanbul Taksiciler Esnaf Odası üyeleriyle ve taksicilerle bir araya geldi

18 Mayıs 2019, Cumartesi 19:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ekrem İmamoğlu, sahur programında yaptığı konuşmasında, "Biz bunun mücadelesini vermezsek, yarın her kaybeden bir daha seçim yapar, kim güçlüyse. Böyle bir şey olmaz. Ama milletçe bu sorunu beraber çözeceğiz. Bütün tedbirleri alacağız, sandıktan YSK'ya varıncaya kadar" dedi. 

"BİZİM PARTİMİZ EKMEK PARTİSİ"

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu da bir konuşma yaparak, "Bizim partimiz ekmek partisi. Bizim sorunlarımıza, dertlerimize kim sahip çıkarsa biz onu destekleriz. Demokrasi çok güzel bir şeydir. Herkesin günlünde bir aslan yatar, demokrasinin gereği budur. Bizim partimiz ekmek partisi, taksicinin hakkının, hukukun kim korursa, taksici esnafı götürür ona oyunu verir" diye konuştu.

İMAMOĞLU, İYİ PARTİ İFTARINA KATILDI

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'a hep birlikte hizmet edeceğiz. Bu kentin yönetimine muktedir olduğumuzu biliyoruz." dedi.    

İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı'nın Küçükçekmece Evlendirme Dairesinde düzenlenen iftarına katılan İmamoğlu, "Bu güzel ramazan ayına denk gelen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çok özel bir tarih, 100. yılı. 100. yılı İstanbul'da inşallah bizlerle beraber çok güzel kutlamalara ve anmalara vesile olacaktı. Nasip olmadı, inşallah 101. yılını hep birlikte kutlayacağız. Ama 100. yılını İstanbul'da anmak, kutlamak ve bu süreci bütün Türkiye ile paylaşmak, bunun merkezi olmak çok önemli bir duygu." diye konuştu.    

19 Mayıs kutlama törenleri için Samsun'a gideceğini hatırlatan İmamoğlu, “Samsun'da hem CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu ve müsaadenizle selamlarınızı iletmek üzere hem de İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ile bir arada bayram kutlayacağım. İnşallah, 19 Mayıs'ın bu 100. yılı bu şekilde oldu ama size söz veriyorum sizlerin gücüyle, sizlerin omuz omuza bize vermiş olduğu katkıyla Türkiye'nin Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yılını İstanbul'da hep birlikte kutlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Atatürk'ün hiç yayınlanmayan fotoğrafı ortaya çıktı!