İndirim geliyor! Hangi burca hangi hediye alınır?

Efsane indirim günleri için geri sayım başladı. İhtiyaçların yanında eşe dosta hediye almak için de harika bir fırsat! İşte burca göre hediye seçiminizi kolaylaştıracak tüyolar... Murat Gülderen'in haberi...

20 Kasım 2021, Cumartesi 13:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

Yeniliklere açık, özgüveni yüksek ve çok enerjik bir burç oldukları için bu kişilere drone, USB girişli elektrikli ayak ısıtıcı, akıllı saat, akıllı bileklik, kulaklık, oyun, mouse, bluetooth hoparlör ya da kahve makinesi alabilirsiniz.

BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Boğa burcunda olan kişiler, evde vakit geçirmeyi ve yemeyi içmeyi aşırı sevdikleri gibi tamirat ve tadilat işlerine de meraklılar. Bu nedenle onlar için ideal hediye seçenekleri arasında akıllı ev asistanı, 3D mini yazıcı, bluetooth hoparlör, ekmek yapma makinesi, kahve makinesi ve içinde akıllı matkap da olan alet çantası ideal seçenekler arasında yer alabilir.

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

Öğrenmeye açık, istekli, teknolojiyi takip etmeye bayılan, hızlı düşünen ve el becerileri yüksek olan bu kişilere mini tripod, güçlü bir powerbank, projeksiyon cihazı, mini teleskop ya da sanal gerçeklik gözlüğü hediye edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Sorumluluk duyguları yüksek olan bu kişiler, koruyucu ve kollayıcıdır. Aynı zamanda nostaljiyi çok severler ve ayrıntılara çok meraklıdırlar. Bu kişilere alınacak hediyeler arasında takip cihazı, retro radyo, akıllı saat, drone ve akıllı termostat tercih edilebilir.

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Yönetmeyi seven, gösterişe, aksesuara ve estetiğe düşkün bu kişiler teknolojiyi daha çok ‘işleri hızlandırsın’ diye yani gerektiği kadar kullanırlar. Dijitale karşı bağımlılık duyguları yoktur. Onlar için iyi bir ses sistemi, robot süpürge, akıllı ev asistanı, saç düzleştirici, el tipi akıllı masaj aleti düşünülebilir.

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

Ayrıntıcı, pimpirikli, çok çalışkan, pratik zekalı ve eleştiri gücü yüksek bu kişilere, iyi bir takip cihazı, gece görüşlü dijital dürbün, araç içi güçlü bir şarj cihazı, akıllı tansiyon aleti, hava temizleme cihazı, aksiyon kamerası, akıllı diş fırçası ve robot süpürge alınabilir.

TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

Adil, pozitif, zor karar veren, teknolojiyi seven ve estetiğe önem veren teraziler için epilasyon aleti, saç düzleştirici, led selfie ışığı, akıllı diş fırçası, uyku kalitesini izleyen bir takı, bitki çayı makinesi, akıllı saat ve bileklik seçenekler arasında olabilir.

AKREP BURCU

AKREP BURCU

Hafızası ve sezgileri kuvvetli, araştırma yapmayı seven, dedektif ruhlu olan bu karaktere alınacak en ideal hediyeler arasında, harici disk, aksiyon kamerası, teleskop, media player, drone, akıllı tartı, dürbün, aroma terapi cihazı ve kas ve terapi masaj aleti yer alabilir.

YAY BURCU

YAY BURCU

Neşeli, okumayı, gezmeyi, evcil hayvan beslemeyi, eğlenmeyi ve farklı kültürleri tanımayı seven bu burçtaki kişileri, anında baskı dijital fotoğraf makinesi, dil çeviri cihazı, seyahat şarj cihazı, hava nemlendirici yağ difüzörü, kedi ve köpek takip cihazı ve akıllı seyahat çantası çok sevindirebilir.

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

İşkolik, planlı, lüksü seven, sabırlı ve tutumlu özellikleriyle öne çıkan bu burcun insanına ise akıllı telefon yazıcısı, kendi kendini karıştıran kupa, filtre kahve makinesi, bluetooth kulaklıklı gözlük ve dijital lastik basınç ölçer alınabilir.

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Hayal güçleri sınırsız olan, dahi, teknoloji düşkünü, özgürlük meraklısı ve marjinal karakterli bu kişiler için de telefona uyumlu akıllı yüzük, sanal gerçeklik (VR) gözlüğü, 3D gece lambası, sesli asistan, yeni nesil pikap ve 8 pozisyonlu telefon tutucu düşünülebilir.

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Çok yeteneklilerdir. Sanata yatkındırlar. Para onlar için her zaman ikinci plandadır. Kendisine aldığınız en ufak bir hediyeyi bile ömür boyu unutmazlar. Bu güzel ruhlu insanlara, ayak masaj aleti, her yerde kesintisiz internet için router, e-kitap okuyucu ve dijital albüm hediye edilebilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 19 Kasım 2021 Boğa burcunda Ay tutulması-dolunay ve burçlara etkileri