İndirimi kabul etmeyen Serdar Aziz gönderilecek

Fenerbahçe'de gelenler kadar gidenler de dikkat çekiyor. Vedat Muriqi, Jailson, Zajc gibi önemli isimlerin ardından Serdar Aziz ile de yollar ayrılıyor. Sebep ise ekonomik.

23 Eylül 2020, Çarşamba 15:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe, yedek konumda bulunmasına rağmen yıllık 2 milyon euro kazanan Serdar'ın maaşından mutsuz. Galatasaray'dan ayrıldığı dönemde takıma as stoper olarak katılan ancak hem beklenen performansı veremeyen hem de sık sakatlanan oyuncu as takımdaki yerini kaybetti.

Oyuncudan yüzde 25 indirim talep eden yönetim, Serdar'dan ret yanıtı alınca yolları ayırmaya karar verdi.

Maaş yükünden kurtulmak için gerekirse bonservissiz elden çıkarılmak istenen ya da alacaklarına karşılık bonservisi verilme ihtimali olan Serdar Aziz, indirimi kabul etmeme gerekçesini de bildirdi.

Skorer'deki habere göre, Yönetimle görüşen Serdar, "Galatasaray'dan gelirken alacaklarımı bıraktım ve daha az maaşa 'evet' dedim. Ben gerekli fedakarlığı yaptım, dahasını yapmak istemiyorum" dedi.

Serdar Aziz'in alacaklarına karşılık bonservisinin verilmesi teklifine sıcak bakıp bakmayacağı bilinmiyor. Ancak Fenerbahçe ile Serdar Aziz'in bu transfer döneminde yollarının bir şekilde ayrılması sürpriz olmayacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jimmy Durmaz Galatasaray'dan ayrılıyor