İngiliz aristokrat Lord Glenconner'ın serveti uşağına kaldı

İngiliz aristokrat uşağına 124 milyon liralık miras bırakınca torunu dava açmıştı. 8 yıl sonunda torunu taştan bir oyma ile yetindi

04 Haziran 2018, Pazartesi 08:08
A A
İngiliz aristokrat Lord Glenconner'ın serveti uşağına kaldı

Karayipler’deki malikanesinde 1970’lerde verdiği partilerle ünlü İngiliz aristokrat Lord Glenconner, 2010’da 83 yaşında ölmüştü. 124 milyon liralık mirasını uşağı Kent Adonai’ye (55) bırakmıştı. Torunu Cody Tennant (24), dedesinin mirası yazarken akıl sağlığının yerinde olmadığını iddia etmişti. 8 yıldır süren mahkeme torunu için büyük hayal kırıklığı ile sonuçlandı.

ARAZİYİ SATIŞA ÇIKARACAK

Mahkeme Karayipler’deki 124 milyon liralık ada arazisinin uşağa verilmesine hükmetti. Hindu Tanrısı Şiva’yı temsil eden penis şeklinde taştan oyma eserin de toruna verilmesi kararını aldı. 7 çocuk babası uşak, mahkeme süreci yüzünden yaşadığı mağduriyete isyan etti: “İlk işim araziyi satışa çıkarmak” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.