İngiliz modelin karısına şikayet yağıyor

İngiliz model Matt Peacock, kendisi adına karşı cinsi etkilemek için sosyal medyada açılan hesaplarla mücadele etmek için dedektif tutmak zorunda kaldı

18 Temmuz 2017, Salı 19:14
A A

Evli olduğunu ve bu durumunda başına dert açtığını söyleyen Peacock, birçok kadının eşini arayarak, 'kocanız sizi aldatıyor' dediğini söyledi. 

Matt Peacock adına 40'tan fazla hesap açıldığı belirtildi.

İngiliz Daily Mail gazetesi, fotoğraftaki kişinin Peacock olduğunu düşünen ve uzun bir süre sosyal medyadan sahte hesapla konuşan bir kadının psikolojik bir yıkım yaşadığını yazdı. 

Peacock, sahte hesap açan kişilerin karşılarındaki kişiden sürekli fotoğraf talep ettiğini ve bu uygunsuz durumu engellemek için çalıştığını söyledi. 

Peacock, "Ben bir modelim, bu nedenle etrafta birçok fotoğrafım geziniyor. Bir süre sonra benimle konuştuklarını öne süren kızlardan mesaj almaya başladım" diye durumu açıkladı. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.