İngiliz polisi de şaşırdı

İngiliz polisi de şaşırdı

Jameson Empire Ödülleri törenine katılmak üzere İngiltere'ye giden Özge Özpirinçci, Londra havaalanındaki polis memurunu şaşkına çevirdi

27 Mart 2012, Salı 09:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Popüler sinema dergisi Empire’ın geleneksel Jameson Empire Ödülleri, pazar gecesi Londra’da yapılan törenle sahiplerini buldu. Tim Burton, Helena Bonham Carter, Gary Oldman gibi ünlülerin yer aldığı törenin davetlileri arasında Engin Altan Düzyatan ile Özge Özpirinççi çifti de vardı. Dizi çekimleri nedeniyle sevgilisinden bir gün sonra Londra’ya uçan Özpirinççi, havaalanında İngiliz polisiyle ilginç bir diyalog yaşadı.

"BEN SİZDEN AZ ÇALIŞIYORUM"  

Polisin, “İngiltere’ye gelme sebebiniz nedir?” sorusu üzerine Özpirinçci oyuncu olduğunu ve ödül törenini izlemek üzere ülkeye giriş yaptığını belirtti. İngiliz polisi “Ne güzel meslek” dediğinde ise ünlü oyuncu haftada altı gün sabahtan gece yarılarına kadar çalıştığını anlattı. Çalışma şartlarını öğrenince çok şaşıran polis memuru, Özpirinçci’ye “Ben sizden daha az çalışıyorum” dedi.

"GERÇEKTEN KISAYMIŞ" 

Engin Altan Düzyatan, usta aktör Danny DeVito’nun kırmızı halı geçişi sonrası Twitter’a şöyle yazdı: “Kısadır, bunu biliyorduk ama gerçekten belime geleceği aklıma gelmezdi. Seviyoruz DeVito’yu.”

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Caner Erkin eşi Şükran Ovalı'dan sonra kızı Mihran Ela'yı da koluna kazıttı