İnsan fobisi varmış!

İnsan fobisi varmış!

Güzel şarkıcı Britney Spears'ta insan fobisi olduğu iddia edildi...

02 Ekim 2010, Cumartesi 14:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Spears, sokakta kimseyle konuşmak istemiyor... Pop müziğin prensesi Britney Spears'in derdi bitmiyor... Henüz 18 yaşındayken çıkardığı albümle tüm dünyanın tanıdığı bir isim olan 29 yaşındaki Spears'te insan fobisi olduğu iddia edildi.

Amerika'nın en çok izlenen dizisi Glee'ye konuk oyuncu olarak katılan seksi şarkıcının bu diziyle başarılı günlerine geri dönmesi bekleniyor. Ancak Spears'in dizi çekimleri sırasında yönetmene dizi oyuncularının kendisiyle konuşmalarını yasaklamasını söyledi. Sette herkesten uzak duran Spears'in asistanı dışında kimseyle iletişime girmediği belirtildi.

Bugüne kadar paparrazilerin ilgi odağı olan Spears, s kakta bile yürürken hayranları tara fından rahat bırakılmıyor. Sürekli imza dağıtan ve konuşan şarkıcı, hayranlarıyla da fotoğraf çektiriyor. Bu nedenle artık insanlardan sıkılan Spears'te insan fobisi oluştuğu be lirtildi. Artık sokağa çıkmak isteme yen güzel şarkıcı, girdiği ortamlarda insanlarla konuşmak istemiyor.

Dışarı çıkarken yanına asistanını alan Spears, kendisine yöneltilen soruları asistanının aracılığıyla yanıtlıyor. Psikologlar, Spears'in çok küçük yaşta ünlü olduğunu ve bunu kaldıramadığı için bu durumda olduğunu söyledi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feyzan Aktan'dan şiddet iddialarını açıklama