İnsan hiç mi yaşlanmaz? Christie Brinkley yıllara meydan okuyor!

Gösteri dünyasının yıllara gerçekten meydan okuyan ünlüsü kim diye sorulsa birçok kişi onun adını söyler

15 Mart 2019, Cuma 11:30 Son Güncelleme:
A A

Biraz önce anlattığımız o ünlü 1970'li ve 80'li yıllara damgasını vuran model Christie Brinkley'den başkası değil. Brinkley, önceki akşam da bir derginin New York'ta düzenlediği geceye katıldı.

Geçen ay 65 yaşına giren Brinkley, o gece için sarı bir pantolon-ceket takımı tercih etti. Hem kıyafetinin rengiyle hem de enerjisiyle gecenin en çok ilgi çeken konuklarından biri oldu Brinkley.

1954 doğumlu Christie Brinkley, biraz kaliteli genlerinin ama çokça iyi yaşamanın ve kendine iyi bakmanın etkisiyle yaşından çok daha genç görünmeyi başarıyor.


Elbette kozmetik mucizelerden de yararlandığını kimseden gizlemiyor ama yine de yıllardır ünlüler dünyasının yaş alsa da hiç yaşlanmayan kadını olmayı sürdürüyor.

2 Şubat 1954'te Michigan'da dünyaya gelen Brinkley, 1970'lerde ve 80'lerde moda dünyasının en gözde modellerinden biriydi. Tam 3 kez Sports Illustrated'a kapak pozu veren Brinkley, birçok ünlü firmanın da tanıtım yüzü oldu kariyeri boyunca.

1973 yılında Paris'te bir postanede ABD'li fotoğrafçı Erroy Sawyer tarafından keşfedildi ve moda dünyasına adım attı.

Brinkley daha sonra sinema oyunculuğunu da denedi. İlk evliliğini Jean François Allux ile yapan Brinkley, Billy Joel, Richard Taubman ve Peter Cook ile de evlendi. Brinkley en büyüğü 33, en küçüğü 20 yaşında üç çocuk annesi.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 8 soruda İran'da düşen Ukrayna uçağı