İnsanlar hep arkamdan güldü

Kardashian klanı" olarak anılan Kardashian- Jenner ailesinin genç kuşak üyelerinden Kendall Jenner son bir buçuk yıldır podyumda adını duyuruyor. Ama kariyerinin başında birçok zorluk yaşadığını da gizlemiyor

29 Nisan 2015, Çarşamba 14:17
A A

"çok zengin ve ünlü bir ailenin kendi ayakları üzerinde durabilen güzel kızı kariyerinin başlarında büyük zorluk yaşadığını itiraf etti. "Kardashian klanı" olarak anılan Kardashian- Jenner ailesinin genç kuşak üyelerinden Kendall Jenner son bir buçuk yıldır podyumda adını duyuruyor. Ama kariyerinin başında birçok zorluk yaşadığını da gizlemiyor.

"19 yaşındaki Kendall Jenner, V Magazine için Steven Klein'in objektifinin karşısına geçti. Jenner dergiye bir de röportaj verdi. Şu sıralar Calvin Klein'ın denim ve iç çamaşırı ürünlerinin tanıtım yüzü olan Jenner bundan memnuniyet duyduğunu söyledi. Jenner "Ben aslında utangaç bir insanım. Ama bu kampanyanın bir parçası olmak ve kendimi reklam panolarında görmek hayallerimin gerçek olduğunu gösteriyor" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.