'İnsanlara umut vermek istiyorum'

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'dan ayrıldıktan sonra yoğun bir iş temposuna giren top model İrina Shayk, Viva dergisinin nisan sayısı için objektif karşısına geçti

20 Nisan 2015, Pazartesi 16:41
A A

Beş yıldır birlikte olduğu ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'dan geçen aylarda ayrılan İrina Shayk, kendisini tamamen işlerine adadığını söyledi. 'Viva' dergisinin nisan sayısına kapak olan model, hayata bakış açısını ve güzellik sırlarını anlattı.

İş için tüm dünyayı gezen bir top modelsiniz. Bu koşturma içinde kendinize ve ailenize nasıl zaman ayırabiliyorsunuz? Sevdiğim insanlar için zaman ayırıyorum. Ailem, arkadaşlarım, kim olursa dikkat ediyorum. İş önemli, ama bir dengeniz olması ve hayattan zevk almanız gerektiğine inanıyorum. Rusya'da yaşayan ailenizi sık ziyaret edebiliyor musunuz? Mümkün olduğunca sık ziyaret etmeye çalışıyorum. Aileme yakın bir insanım ama çalışma programı bazen zorluyor.

Kız kardeşinizle memleketiniz Rusya Yemanzhelinsk'te bir hastane yaptırdınız... Bu, benim için çok önemliydi. Orası, büyüdüğüm ve şu an sahip olduğum hayata baktığım yer. İnsanlara yardım etmek ve umut vermek istiyorum.

Mottonuz ne? Hayatını yaşa ve kendin ol! Kendinizi üç kelimeyle tanımlasanız... Güçlü, güvenlive dışadönük.

Güzelliğinizi nelere borçlusunuz? çok fazla su ve C vitamini içeren turunçgil suyu içiyorum. Cildimin daha diri ve canlı görünmesine yardımcı oluyor. Vücudunuzu sevmeniz, ona saygı duymanız ve iyi davranmanız gerekir. Zamanımı kardio egzersizleri yaparak geçiriyorum. İstediğim şeyi yiyorum ve daha sonra bunları egzersizle atıyorum. Her gün antrenman yapıyorum ve kas yapıcı hareketlerden kaçınıyorum.

"\'Herkül: özgürlük Savaşçısı\' filmiyle ilk oyunculuk denemesini yapan Irina Shayk, şöyle konuştu: “Oyuncu olmak çok güzeldi! Benim ilk filmimdi ama çok önemli bir rolüm vardı. Yönetmenimiz beni çok rahatlattı ve rol arkadaşım Dwayne Johnson, çok zeki ve muhteşem bir insan. Filmde oynamak benim için bir rüyaydı ve gerçekleşti. Rus bir ajanı oynamaksa hayalimdeki karakter."

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.