Instagram’da bizi nasıl kandırıyorlar?

Çoğumuz farklı farklı yerlerde değişik fotoğraflar çekilerek bunu Instagram'da paylaşırız. Ancak bunu sadece telefonumuzla yaparız. Telefonumuzun izin verdiği filtre uygulamalarıyla da elimizden geldiğince güzelleştiririz. Peki herkes böyle mi yapıyor? Yoksa çeşitli hilelerle kandırılıyor muyuz? İşte cevabı...

11 Ocak 2017, Çarşamba 14:48
A A

Made In Chelsea yıldızı Louise Thompson Maldivler'de yaptığı yeni yıl tatili ile takipçilerini kıskandırıyor. Hele o güzel fotoğraflarla... Çoğu kişi bu fotoğrafların sırrını merak ediyor. Fotoğrafların sırrı ise Louise Thompson'ın kardeşi Sam tarafından açığa çıkarıldı.

Louise Thompson'ın erkek kardeşi Sam'e göre: Louise ve erkek arkadaşı Ryan Libbey fotoğraflarının mükemmel olması için profosyonel fotoğrafcılar ve araçlar kiralıyor.

Onlar her ne kadar bir katologtan fırlamış gibi bir izlenim verse de artık takipçileri gerçeği biliyor.

Onların 'samimi' resimleri profesyonel bir fotoğrafçı tarafından çekiliyor.

İkili Maldivleri ve daha sonra Sri Lanka'yı ziyaret etti.

Profosyonel fotoğrafcılara çektirdikleri muhteşem pozları da bol bol Instagram hesaplarından paylaştılar.

Louise Thompson'ın çok esprili bir kardeşi var. Sam sürekli kız kardeşi Louise'i taklit ediyor ve bunları kendi Instagram hesabından paylaşıyor.

Ortaya çok komik görüntüler çıkıyor olsa da Sam bunu yapmaktan vazgeçmeyecek gibi gözüküyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.