Instagram'da ünlüler (17 Temmuz 2017)

Ünlü isimlerin sosyal medya fotoğrafları ve yorumları...

17 Temmuz 2017, Pazartesi 13:47
A A
Kadir Doğulu

Kadir Doğulu

Neslihan Atagül ile romantik tatilden fotoğraflar paylaşan Kadir Doğulu tatilden manzaralı fotoğraflar paylaşmayı da ihmal etmiyor. 'Neslihan Atagül'ün paylaşımına beğeni yağdı!' haberini okumak için tıklayınız.

Ezgi Mola

Ezgi Mola

Bu aralar verdiği kilolarla gündemde olan Ezgi Mola Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaşıp, 'Ve fotoğraf çektirirken var gücünüzle karnınızı içinize çekmeyi aman ha unutmayın.' notunu düştü.

Başak Sayan

Başak Sayan

İkiz bebekleri olan Başak Sayan ikizlerden birinin güldüğü bir videoyu paylaşıp, şu notu düştü: 'Bebekleri son 15 gündür gülümsemesini ögrenince annenin ayakları yere değmiyor haliyle. Sabahları beni görünce bir gülümsemeleri var insanın aklı başından gidiyor. Öyle yoğun bir sevgi hissediyorsun ki onlara bakarken gözlerin nemleniyor... Çok şükür her şey için.'

Bülent Serttaş

Bülent Serttaş

Bülent Serttaş Instagram hesabından eşiyle bir fotoğrafını paylaşıp eşinin doğum gününü kutladı. 'İlk görüşte değil, her görüşte aşık olduğum, 3 yavrumun meleği ömür yoldaşım, ömrümün uzun yolu, Nice 15.Yıllara 17-07-2002...'

Nagihan Karadere

Nagihan Karadere

Hatice'nin eski eşi Ramiz Özbay ile aşk yaşamaya başlayan Nagihan Karadere Instagram hesabından yeni aşkıyla fotoğraflar paylaşıyor. 'Survivor Nagihan Karadere'nin yalnızlığı uzun sürmedi' haberini okumak için tıklayınız.

Ali Özbir

Ali Özbir

Esra Erol'un eşi Ali Özbir ise oğlu Ömer'in çay içtiği videosunu paylaşıp 'Bolulu yemekten sonra çay içer' notunu düştü.

Ali Sunal

Ali Sunal

'Patron ile mesai'

İbrahim Çelikkol

İbrahim Çelikkol

'Karadeniz'

Demet Akalın

Demet Akalın

'Dün geceden klasikleşen izdihamımız:'

Pınar Sabancı

Pınar Sabancı

'Herkes gider, Bodrum kitaplarımla bana kalır.'

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.