Instagram'da ünlüler 5 Aralık 2016

Ünlü isimlerin sosyal medya fotoğrafları ve yorumları...

05 Aralık 2016, Pazartesi 07:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy

Şu sıralar "İçerde" dizisiyle ekranlarda fırtına gibi esen Çağatay Ulusoy, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Peluş bir ördekle objektife poz veren yakışıklı oyuncu, bu fotoğrafını yorumsuz olarak takipçilerine sundu. Ağırlıklı olarak genç kızların takip ettiği Çağatay Ulusoy'un bu pozuna sadece 4 saat içinde 200 bin beğeni geldi.

Onur Saylak

Onur Saylak

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çiftinin boşanacağı yönünde ortaya atılan iddialar magazin gündemine bomba gibi düşmüşü. Ardından Tuba Büyüküstün'ün yeni bir ev baktığı söylentiler gün yüzüne çıktı. Ünlü çift ise tüm bu iddialar ve söylentiler karşısında sessizliğini korudu.

'Vatanım Sensin'de Miralay Tevfik karakteri ile karşımıza çıkan Onur Saylak bugün Instagram hesabından yönetmenliğini yaptığı "Daha" filminin setinden bir kare paylaştı. 2 binden fazla kişi tarafından beğenilen bu fotoğrafı beğenenler arasında eşi Tuba Büyüküstün de vardı.

Ziynet Sali

Ziynet Sali

Milan’a giden Ziynet Sali, kaldığı otelin yatağından bir fotoğraf paylaştı. Gecelikli fotoğrafını 'Bu saatte uyanınca ben' notuyla paylaşan Sali, diğer paylaşımlarına ise espri bir şekilde; 'İtalya başbakanı istifa etti biz de bir yerinde bakalım dedik' notunu düştü.

Sanatçının, saten geceliğiyle çekilmiş fotoğrafına yorum yağdı. Bazıları 'makyajla mı uyuyorsunuz?' diye sorarken; bazıları da fotoğrafı kimin çektiğini merak etti.

Sevda Demirel

Sevda Demirel

Sevda Demirel, yüzündeki dolguları çıkardı ve sargılı, yüzünün şiş olduğu fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Demirel, fotoğrafa 'Göğsümdeki kitle ve yüzümdeki dolgular çıkarıldı. Sancılı günler başladı' notu düştü.

Chloe Loughnan

Chloe Loughnan

Karısının ardından Miami’ye giden ve ‘gerekirse eşimle birlikte yurt dışında yaşarım’ açıklaması yapan Ortaç, buna rağmen haklarında yapılan ayrılık dedikodularını durduramayınca devreye Serdar Ortaç’ın eşi Chloe girdi.

Chloe Loughnan

Chloe Loughnan

Başından beri konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınan genç kadın sonunda sosyal medya hesabından eşiyle birlikte çektiği bir fotoğrafı yine eşinin şarkı sözleriyle paylaştı. Chloe birlikte çekilmiş karelerinin altına; “Gıybet çekemiyorlar bizi kıskanıyorlar bizi” notunu düştü.

Özge Ulusoy

Özge Ulusoy

Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı ile kısa bir kaçamak yaparak günü birlik kar tatili yaptı.

Gülşen

Gülşen

Ayşe Tolga

Ayşe Tolga

Hatırlayalım da… Bir gecede çıkarılmaya çalışılan çağdışı kanunların ve onları savunan kanun yapıcıların olduğu şu çağdan pek önce ileriyi gören, eşitlikçi, insan haklarını savunan ve vizyoner liderimizin olduğunu hatırlayalım. 82 yıl önce bugün yani 1934’te, Atatürk’ün isteğiyle Anayasa ve Seçim Kanunu'nda yasa değişikliği yapılarak kadınlara seçme ve seçilme hakkı verildi. Dünyadaki pek çok ülkeden öncedir bu… Gününüz ama ondan önce kafanız hep aydın olsun canlar.. çünkü her şey Işık’ta mümkün, karanlık bizlere ait değildir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerden "Bitlis" paylaşımı