Instagram'dan en çok kazanan ünlüler belli oldu

Hopper HQ adlı Instagram inceleme hizmeti, Instagram’dan en çok kazanan ünlülerin listesini yayınladı. Ünlülerin paylaştıkları içerik başına aldıkları ücretler dudak uçuklattı.

03 Temmuz 2020, Cuma 14:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Dwayne Johnson

Dwayne Johnson

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar başına en çok kazanan ismin 'The Rock' (Kaya) lakaplı Hollywood yıldızı Dwayne Johnson olduğu ortaya çıktı. Yapılan analize göre; Johnson, Instagram’da sadece bir içerik için 1 milyon doların üzerinde ücret alabiliyor.

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kardashian-Jenner kardeşlerin en küçüğü ve şu sıralar servetiyle gündemden düşmeyen Kylie Jenner da Instagram hesabını oldukça aktif kullanıyor. Buradan yaptığı paylaşımlar sayesinde para da kazanan Jenner, 182 milyon kişinin takip ettiği hesabından bir içerik için 986 bin dolar kazanç elde ediyor.

Christiano Ronaldo

Christiano Ronaldo

Dünyanın en başarılı futbolcularından biri olan Christiano Ronaldo ise listede üçüncü sırada bulunuyor. Instagram'da 225 milyon takipçisi bulunan Ronaldo, yaptığı paylaşım için 889 bin dolar alıyor.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Gerek giydikleri gerek ailesiyle sürekli gündemde olan Kim Kardashian, sosyal medyadan önemli kazanç sağlıyor. ABD'li magazin yıldızı, 176 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımlardan 858 bin dolar kazanıyor. 

Ariana Grande

Ariana Grande

Ünlü şarkıcı Ariana Grande, 191 milyon takipçili Instagram hesabından paylaştığı içerik başına 853 bin dolar alıyor.

Selena Gomez

Selena Gomez

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Selena Gomez ise 180 milyon takipçili Instagram hesabına sahip. Gomez, buradan yaptığı her paylaşım için 848 bin dolar kazanıyor.

Beyonce

Beyonce

Şarkıcı Beyonce, 149 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaştığı içeriklerin her biri için 770 bin dolar kazanç elde ediyor.


Justin Bieber

Justin Bieber

Geçtiğimiz haftalarda taciz iddialarıyla gündeme gelen genç şarkıcı Justin Bieber, 139 milyon kişinin takip ettiği Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar için 747 bin dolar kazanıyor.


Taylor Swift

Taylor Swift

Şarkıcı Taylor Swift, listede dokuzuncu sırada yer alıyor. 135 milyon takipçisi olan Swift, paylaşımlarından 722 bin dolar kazanç sağlıyor.

Neymar

Neymar

Paris Saint-Germain takımında forma giyen Neymar, 139 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar için 704 bin dolar kazanıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı yeni yaşına girdi: Bana mutlu yıllar