İnternetin en mutsuz köpeğiyle tanışın...

İnternet çağını yaşadığımız bu günlerde evlerimizi paylaştığımız dört ayaklı dostlarımız ilgi çeken fotoğrafları ve videoları sayesinde artık eskiden aklımıza asla gelemeyecek şekilde ünleniyorlar ve dünyanın dört bir yanından insanla tanışabiliyorlar. Bu modanın son örneği ise "İnternetin en mutsuz köpeği" ünvanını patilerinde tutan Bayan Kaş... 

05 Nisan 2018, Perşembe 12:37
A A

Almanya'da yaşayan Bayan Kaş adındaki bu İngiliz buldog internette görebileceğiniz en üzgün köpek. 

Sahibi Janina henüz daha küçücük bir yavruyken aldığı köpeğinin her zaman farklı bir ifadesi olduğunu, bunun sebebininse gözlerinin üzerinde yer alan tüylerin şeklinden kaynaklandığını söylüyor. 

Bayan Kaş büyüdükçe ve bu renkli tüylerin şekli üzgün insanların aşağı doğru inik kaşlarına benzedikçe sahiplerinin verdiği adın ne kadar doğru olduğu da ortaya çıkmış. 

Ne kadar mutlu olursa olsun yüzünde her zaman üzgün bir ifade olan Bayan Kaş adeta Pazartesi sabahı zorla uyanıp işe gitmeye çalışan halimizi andırıyor. 

Bayan Kaş'ın ne kadar özel bir köpek olduğunu fark eden sahipleri ona bir Instagram hesabı açmışlar ve bu tatlı fotoğrafları paylaşmaya başlamışlar. 

İnternette varlık gösterdiği andan itibaren bir fenomene dönüşen Bayan Kaş'ın 20 binden fazla takipçisi var. Her bir fotoğrafı da binlerce beğeni alıyor. 

Bayan Kaş'ın Luna adında labrador bir ev arkadaşı bile var. Yani canı sıkıldığı için üzgün olma ihtimali yok. 

Ama Bayan Kaş karşısında duran lezzetli mi lezzetli yaş mamalar karşısında bile üzgün ifadesinden vazgeçmiyor. Üstelik tokalarla süslenmişken bile... 

Ancak tüm köpekler gibi Bayan Kaş da sahibinin kucağına yatıp sevgiye boğulduğunda her şeyi unutup bir pamuk kadar yumuşak hale geliyor. 

Ve oyun oynarken ne ilginç kaşları ne de kendisini ünlü yapan üzgün ifadesinden eser kalıyor... 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.