İnternetin gücü: Online ortamda tanışıp birbirine aşık olan 6 ünlü çift

Günümüzde 4.2 milyar insanın sosyal medya kullandığı söyleniyor. Hal böyle olunca, aşkı da sosyal medyada aramak iyi bir seçenek gibi görünüyor. Ünlüler de aynı fikirde olacak ki, kimileri sosyal medyadan tanışıp aşk yaşamaya başladı ve hatta ilişkilerini evliliğe kadar götürmeyi başardı. Bakalım kimlermiş bu ünlüler...

08 Nisan 2021, Perşembe 15:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Priyanka Chopra ve Nick Jonas

1- Priyanka Chopra ve Nick Jonas

Nick Jonas ve Priyanka Chopra, aşkı internette bulup evliliğe kadar taşıdı. Hem Hint geleneklerine uygun hem de standart olmak üzere 2 farklı düğün yaptılar.

Çiftin aşk hikayesinin başlamasına, Jonas'ın Chopra''ya Twitter'dan "Birkaç yakın arkadaşım tanışmamız gerektiğini söyledi" mesajını atmasıyla başladı.

2- Joe Jonas ve Sophie Turner

2- Joe Jonas ve Sophie Turner

Nick Jonas'ın kardeşi Joe Jonas da online aşk yaşayıp evlenen isimlerden. Joe ve Game of Thrones yıldızı eşi Sophie Turner 2017'de nişanlandı.

Çiftin ortak arkadaşları, onları tanıştırmaya çalışmıştı. Elbette DM atan isim Jonas olmuştu. Eşi Turner, "Instagram'da birbirimizi takip ediyorduk ve güzel bir günde bana DM attı" dedi. Çiftin şimdi Willa adında kız bebekleri var.

3- Dylan Sprouse ve Barbara Palvin

3- Dylan Sprouse ve Barbara Palvin

Dylan Sprouse Barbara Palvin'e mesaj atmadan önce, "Beni takip etti ve DM attım" dedi. O sıralar Barbara'nın ise ona dönüş yapması 6 ay kadar sürmüştü. 6 aylık bir çekim için Çin'e gitmeden önce Dylan, Barbara'ya çıkma teklif etti ve 10 dakika sonra Barbara bunu kabul etti.

4- Joel Dommett ve Hannah Cooper

4- Joel Dommett ve Hannah Cooper

İngiliz aktör Joel Dommett, eşiyle online ortamda tanışmıştı. İlk mesajı atan bu kez Hannah Cooper olmuştu. Çift 2019'da evlendi.

5- Ricky Martin ve Jwan Yosef

5- Ricky Martin ve Jwan Yosef

Şarkıcı Ricky Martin, eşi Jwan Yosef ile Instagram'da tanıştı. İlk mesajı Ricky Martin attı ve çift 6 ay kadar bu şekilde flört etti. Ardından Londra'da tanışıp dünyaevine girdiler.

6- Dua Lipa ve Anwar Hadid

6- Dua Lipa ve Anwar Hadid

Mayıs 2020'de, şarkıcı Dua Lipa, Anwar Hadid'le çıkmaya başlamadan önce kendisine DM attığını söyledi. Lipa ve Hadid daha önce tanışmış olsalar da, Instagram'da gönderdiği mesaj sayesinde ilişkilerine başladılar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bilim kanıtladı: Sevgilinin kokusu stresi azaltıyor