İntihar girişiminde bulunan genci kurtaran Yavuz Bingöl'e şok!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar girişiminde bulunan genci engelleyerek hayat kurtaran Yavuz Bingöl'ün, iyiliği başına patladı. Bingöl mahkemelik oldu

26 Temmuz 2017, Çarşamba 10:03
A A
Yavuz Bingöl, 3 Kasım 2016'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar girişimine müdahale etmişti. 'Sevda Kuşun Kanadında'  dizisinin setine giderken bir gencin köprünün korkuluklarına çıktığını fark eden oyuncu, aracını durdurup olay yerine gitmişti.

Gençle 10 dakika boyunca konuşan ve onu intihardan vazgeçiren Yavuz Bingöl, olayla ilgili şunları söylemişti: ''Çocuk benim hayranımmış. Beni görünce ağlamaya başladı. 10 dakika konuştuk, sonunda intihar etmekten vazgeçti. Bir can kurtarmak güzel bir şey tabii ki. Ama gençleri böyle görmek çok üzücü.''

İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNAN GENÇ ŞİKÂYET ETTİ

Sabah gazetesinden Dilek Yaman'ın haberine göre; intihara kalkışan Ahmet G., geçen günlerde savcılığa başvurarak Yavuz Bingöl hakkında şikâyetçi oldu. Bingöl'ün kendisini intihardan vazgeçirmediğini iddia eden Ahmet G.;  türkücünün yanındaki şahsın ise korkuluklara çıkarken fotoğrafını çekip kendisini ifşa ettiğini ileri sürdü.

YAVUZ BİNGÖL İFADE VERDİ

Yürütülen soruşturmada Yavuz Bingöl ifade verdi. Bingöl, olay günü korkuluklara çıkarak atlamak üzere olan Ahmet G.'yi görünce duruma müdahale etmek için durduğunu anlattı. İfadesinde Ahmet G.'nin kendisini gördüğünde "Yavuz baba, senin türkülerinle büyüdüm" diyerek intihar etmek istediğini söylediğini belirtti. Polisin kendisini uyarması sonrası olay yerinden ayrıldığını söyleyen Bingöl, "O kişinin beni neden şikayet etiğini anlamadım. Ben ona yardım edebileceğimi, hayatı sevmesi gerektiğini söyledim" diyerek suçlamaları reddetti.

Yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılık, Yavuz Bingöl'ün ünlü biri olduğunu, yoldan geçen vatandaşların fotoğrafını çekmiş olabileceğini belirterek şarkıcının olayda kusursuz olduğuna karar verdi ve soruşturmayı takipsizlikle sonuçlandırdı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.