İpek Er'in babası Fuat Er Neler Oluyor Hayatta’ya bağlandı

İpek Er'in babası Fuat Er Neler Oluyor Hayatta’ya bağlandı

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına acılı baba Fuat Er bağlandı. 18 yaşındaki İpek Er'e cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen ve daha sonra tutuklanan uzman çavuş Musa Orhan, serbest bırakıldı.

27 Ağustos 2020, Perşembe 15:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

18 yaşında intihara teşebbüs edip, tedaviye alındıktan birkaç hafta sonra hayatını kaybeden İpek Er’in babası Fuat Er, Musa Orhan’ın kızının ölümüne sebep olduğunu ileri sürdü. İpek'in iddialarına göre, Siirt'te buluştuğu Musa Orhan kendisine alkol ve uyuşturucu hap içirip zorla birlikte olmuştu. Baba Er ise olayla ilgili, Orhan’ın İpek ile 3 gün birlikte kaldıktan sonra İpek’i operasyona gidiyorum deyip kuzenine bıraktığını, dönünce evleniriz söylemleriyle kızını kandırdığını iddia etti.

Canlı yayında her şey anlattı

Bu sözlerinin ardından kızıyla evlenmek istemediğini ve İpek’in ağabeyi tarafından aranarak bunun sebebinin sorulduğunu ifade etti. Orhan’ın o konuşmada İpek’i tanımadığını ve haklarında tazminat davası açacağını söylediğini ileri sürdü. Bunun üzerine 18 yaşındaki İpek’in bu durumu kabullenemediğini ve mektup bırakarak canına kıydığını anlattı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 51 belediyeye büyükşehir statüsü geliyor! Yerel seçimler öncesi flaş karar