iPhone X’te yazılımsal değişiklikler ön plana çıkacak

iPhone X çıkmadan önce telefon hakkındaki genel görüş bunun iPhone’un 10. yılına özel tasarlanmış bir seferlik bir model olduğu yönündeydi. Ancak şimdi görüyoruz ki Apple, iPhone X serisini önümüzdeki yıllarda da devam ettirmeyi planlıyor

15 Kasım 2017, Çarşamba 09:53
A A
iPhone X’te yazılımsal değişiklikler ön plana çıkacak
Şu sıralar teknoloji dünyasının gündemindeki bir numaralı telefon iPhone X. Apple’ın yeni amiral gemisi tüm dünyada büyük ilgiyle karşılandı.

Telefon şu ana kadar çıktığı her ülkede yok satıyor. Telefonun gördüğü bu yoğun ilginin başlıca sebebi iPhone serisine önemli yenilikler getiriyor olması. Bugüne kadar yeni telefonlarında hep ufak değişikliklerle yetinen Apple, bu kez OLED ekran gibi birçok istenen özelliği telefonuna ekledi.
 

ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA DEVAM ETTİRECEK


iPhone X çıkmadan önce telefon hakkındaki genel görüş bunun iPhone’un 10. yılına özel tasarlanmış bir seferlik bir model olduğu yönündeydi. Ancak şimdi görüyoruz ki Apple, iPhone X serisini önümüzdeki yıllarda da devam ettirmeyi planlıyor.

Apple’ın tasarımdan sorumlu yöneticisi Jony Ive, 2018 iPhone X’in de önemli yeniliklerle geleceğini duyurdu. iPhone X’te donanım konusunda önemli yeniliklerine giden Apple, önümüzdeki yıl da yazılıda kullanılmasını mümkün hale getirecek.

Apple, iPhone 8 üretimini azaltabilir
 
Sıradaki haber yükleniyor...