İple kaş nasıl alınır?

Hazır olun ama korkmayın. Acı, güzellikteki pek çok şey gibi, düşsel bir histir. İşte iple kaş almanın püf noktaları

27 Nisan 2017, Perşembe 16:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İp ile kaş aldırma alışık olmadığımız bir duygudur ki bunu, aldıracağınız kişi de muhtemelen size söyleyecektir. İki adet ipin bir noktada buluşup bir tüyü sıkarak çıkartması mı? Evet, oldukça garip. Hazır olun ama korkmayın. Acı, güzellikteki pek çok şey gibi, düşsel bir histir. Başlamadan önce kaşlarınızı aldırdığınız kişiden ipi elinizde hissetmek istediğinizi söyleyin. Böylece kendinizi hazırlayabilirsiniz.

İyi haber: aldırma işlemi kısadır. En fazla 10 dakika sürer. Kaşlarınızı alacak kişiyle kısaca istediğiniz şekil üzerine konuşacaksınız ve işleme başlayacaksınız. Bu işlemde siz de rol alacaksınız. Kaşlarınızı alan kişi kaş bölgenizi gerdirmenizi isteyecek. Deriniz ne kadar gergin olursa tüyleri almak o kadar başarılı olacaktır.

ADIM ADIM İPLE KAŞ ALMA

ADIM ADIM İPLE KAŞ ALMA

Gözlerin genel olarak sulanacaktır. Göz bölgenize alışık olmadığınız bir basınç uyguluyorsunuz bu yüzden göz yaşları doğal bir tepkidir. Kaşlarınızı alan kişiden, başlamadan önce mendil isteyin veya yanınıza alın. Ayrıca, özellikle ilk defa yapıyorsanız, ara vererek devam edebilirsiniz. İstediğiniz zaman yaşaran gözlerinize dokunun. Unutmayın ki siz müşterisiniz, önemli olan sizin rahatlığınız.

İPLE Mİ AĞDAYLA MI?

İPLE Mİ AĞDAYLA MI?

Ayrıca ağdanın ve iple aldırmanın farklı olabildiği söyleniyor. Görünüşte ilk izlenimler aynı oluyor: temiz, ferah kaşlar. Fakat iple aldırdığınızda birkaç gün içerisinde tüylerin az miktarda çıktığını görebilirsiniz. Bunun sebebi iple alınan tüylerin kökten alınamamasıdır.

İPLE KAŞ ALDIRMADAN ÖNCE DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

İPLE KAŞ ALDIRMADAN ÖNCE DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Randevuya gitmeden önce rimel ve far gibi makyajlardan uzak durun. Öncesinde de bahsedildiği gibi gözleriniz sulanabilir ve tüm makyajınız akabilir.

İP İLE KAŞ ALMAK İZ BIRAKIR MI

İP İLE KAŞ ALMAK İZ BIRAKIR MI

İp ile aldırma işlemi, ağda veya diğer yöntemlerden daha çok sürtünme yaratmaktır. Bu yüzden kızarıklık olması oldukça normaldir. Kaşlarınızı aldırdıktan birkaç saat sonra bu kızarıklık geçecektir. Kaşlarınızı aldırdığınız kişiye mutlaka temiz ürünler kullanıp kullanmadığını sormalısınız. Olası enfeksiyonlardan kaçınmak için her müşteri için yeni bir ip kullandığına emin olun.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Egzersiz yapmadan daha ince bir bele sahip olmanın 16 yolu