İrem Derici: İlişkide çok tatlı dilliyim

İrem Derici, YouTube'daki 'Bize Kaldı' programına katıldı ve birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

27 Ekim 2021, Çarşamba 08:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

  • "Ben kimseye hiçbir şey yapmıyorum. Durduk yere bana sarıyorsanız, orada duracaksınız.”

  • “Eski sevgililerimin hepsini stalk’lıyorum. Bakıyorum tabii. Ne yapıyorlar, ne ediyorlar takipteyim.”

  • “Ünlü olmadan önce erkeklerden birkaç kez ret yedim. Ama şöhrete kavuşunca başıma hiç gelmedi. Çünkü ister istemez hepsinin bir çıkarı oluyor. Dünya değişiyor. Bakın; Jennifer Lopez ve Ben Affleck 17 yıl aradan sonra yeniden birlikte.”

  • “İki telefonum var. Birini çapkınlık için kullanıyorum. Diğeri ile iş görüşmeleri yapıyorum.”

  • “İlişkide çok tatlı dilliyimdir. Tatlıyım yani. Herkes söyler zaten; ‘Dışarıdan gördüğümüz İrem nere, bu İrem nere’. ‘Küçük kız İrem’ derler. Aşık olunca 12-13 yaşındaki halime dönüyorum. Sevgi arsızıyımdır. Sevgiye açım. Sonuna kadar da sevgi veririm. 10 sevgi veriyorsam 10 sevgi alayım diye veriyorum.”

'AĞIRIMA GİDİYOR'

'AĞIRIMA GİDİYOR'

  • “Bizim Demet ile aramızda hiçbir dargınlık, kırgınlık yokken yorumlar yapılıyor. Kimseye bir saygısızlığım yok. Ama artık 35 yaşındayım, bazı şeyler ağrıma gidiyor. Düşmez kalkmaz bir Allah. Benim 2.5 arkadaşım var. Ekran görüntüsü alarak ben Demet’i engelledim. Üzülüyorum.” Twitter’da İrem Derici’nin konser öncesi çekilen küfürlü bir videosu paylaşılmış, bir takipçisi “Küfür edince samimi görünmüyorsun ablacım, itici oluyorsun” yorumunu yapmıştı. Demet Akalın bu tweeti beğenice İrem Derici, “Aylar önce benden engeli yediği için canı yanıyor hâlâ belli. Ağlayarak günlüğüne yazabilirsin Demom ” diyerek tepki vermişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sezer Dermenci: İvana hayatımın anlamı