İrem Derici: Kontrol manyağıyım

Şarkılarıyla olduğu kadar son dönemde yaşadığı hastalıkla gündeme gelen İrem Derici kontrolcü olmaktan dert yandı

12 Aralık 2017, Salı 10:21
A A

Verdiği kilolar, fiziksel değişimi ve son olarak Best Model birinicisi Barış Murat Yağcı ile olan birlikteliğiyle gündeme gelen İrem Derici, 'Pop Bizde'ye konuk oldu.

Kendine dair itiraflarda bulunan İrem Derici, ''İrem'le çok uğraştım ben. Hem kafa yapısıyla, hem tipiyle. Bir ara kafayı bozmuştum. Lakin beni o tombik halimle, çarpık dişlerimle, pelikan gıdımla sevdiler'' dedi.

Kontrolcü olmaktan dert yanan 30 yaşındaki İrem Derici, ''Yerimde duramıyorum, bir sonraki 3-5 adımım hazırda olmazsa kaşınıyorum" ifadelerini kullandı.

İrem Derici sözlerine şöyle devam etti: "Kontrol manyağı olmanın çok dezavantajı var, erken çökeceğim bu yüzden. Ayrıca kontrol manyakları özel hayatta da çekilir gibi değildir, iş hayatında da"

Öte yandan İrem Derici'nin Best Model 2011 birincisi Barış Murat Yağcı ile yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı. Gelişmeler üzerine İrem Derici "Tanışma aşamasındayız" açıklamasını yapmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.