İrem Derici ve Cem Belevi birbirlerini sildi!

İrem Derici ile Cem Belevi'nin bir süredir aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Geçen yaz da Bodrum'da baş başa tatil yapan çift, aşk iddialarını alevlendirmişti. Ancak ikiliden Derici, standart bir açıklama yaparak "Arkadaşız" demişti. görünüşe göre 'arkadaşlık' bitti... İkiliden sürpriz bir hamle geldi.

21 Ekim 2021, Perşembe 14:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son dönemde şarkılarından çok yaptığı açıklamalarla gündeme gelen İrem Derici'nin kısa bir süre önce kendisi gibi şarkıcı olan Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşulmuştu.

İlk başlarda ilişkileri reddeden "8 yıllık arkadaşız" diyen çift, Bodrum'da baş başa tatil yapmıştı.

İrem Derici ve Cem Belevi'nin sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar ise iddiaları güçlendirmişti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Derici, iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade ederek, "Yakıştırmanız çok tatlı ama her seferinde aynı cevabı vermek yordu."

 "Hayatımda biri olursa sırtıma alıp, geleceğim kurbanlık koyun gibi..." demişti.

İkili, son olarak Cem Belevi'nin yeni şarkısının kutlama gecesinde bir araya gelmiş ve geceden görüntüler sosyal medyadan paylaşılmıştı.

Cem Belevi arkadaşlarıyla yaptığı partiden İrem Derici'nin dans ettiği anları "Harbiye provasında mısınız İrem hanım?" notuyla yayınlamıştı.

Oryantallerle birlikte dans eden Derici, dansçılara adeta taş çıkarmıştı. Tüm bu yaşananların ardından ünlü şarkıcılar sosyal medya hesaplarından yaptıkları hamle ile hayranlarını şaşırttı.

İrem Derici ile Cem Belevi'nin birbirlerini takipten çıkması dikkat çekti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alişan ile Buse Varol'un yolları kısa süreliğine ayrıldı