İrem Derici: Yüzde 99.9 kadınım

İrem Derici: Yüzde 99.9 kadınım

İrem Derici, silikon taktırdıktan sonra kendisini tam anlamıyla kadın gibi hissettiğini söyledi

01 Mart 2017, Çarşamba 05:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Son dönemde geçirdiği estetik operasyonla da gündemde olan Derici, OtostilDergisi’ne konuştu.

İrem Derici operasyon sonrasında ise kendisi tam anlamıyla bir kadın gibi hissettiğini belirtirken  “Niye bu kadar kilo verdin?” sorusuna “Kendimi aynada öyle görmeye tahammül edemiyordum. İstediğimi giyemiyordum. %49 kadınlık hissediyordum. Bu kilo verme sürecinde %80’lere çıktı. Son geçirdiğim operasyon sonrasında şu an hissedilen kadınlık oranı…. Hmmm bakıyoruz: %99.9 ” açıklamasını yaptı.
Lider Şahin ile olan ilişkisi hakkında da açıklamalar yapan İrem Derici, evde yemek yapmaya fırsat bulamadığını ancak yaptığı zaman da Lider Şahin’den tam puan aldığını belirtmekten geri kalmadı.'ÇOK ZAYIFLAYINCA...'


Sıkı bir diyet ile 32 bedene kadar düşen İrem Derici, Beyaz Show'da gelen sorulara esprili yanıtlar vermişti. Kendisi ile barışık olan Derici slikon ile ilgili bir soruya, "Çok zayıflayınca, bazı kadınsı hatlarını kaybedince, böyle bir şeye ihtiyaç duyabiliyorsun!" diye yanıt verince, Beyaz yanıtı çok eğlenceli bulamış ve İrem Derici'ye esprileri ile yüklenmişti. İrem Derici'nin silikonları kaça mal oldu?

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Irina Shayk New York sokaklarında çekimde