İrfan Can Kahveci çıkmazı: Parada Fenerbahçe, masada Galatasaray

Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki İrfan Can Kahveci yarışı sürüyor. Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ bir yandan yeni teknik direktörünü ararken bir yandan da bu transferle uğraşıyordu. Aykut Kocaman'ı takımın başına getiren Gümüşdağ, transfer döneminin son günlerine girilirken artık kararını verecek.

31 Ocak 2021, Pazar 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe tarafı Başakşehir'in istediği bonservise daha yakın. Ayrıca alternatifli bir teklif sunuldu. Biri 7 milyon euro diğeri ise 10 milyon euro bonservis içeren içeriği farklı iki teklifle giden Fenerbahçe, Başakşehir'i ikna etmeye daha yakın olarak görülüyor.

Ancak İrfan Can Kahveci'nin özellikle Fatih Terim'le çalışma isteği ve Galatasaray kadrosuna bulunan yakın arkadaşları nedeniyle sarı kırmızılıları istediği söyleniyor. Bu da sarı kırmızılı yönetimin masada elini güçlendiriyor.

Fatih Terim de Gaziantep FK maçı sonrası konuyla ilgili, "Galatasaray geri çekilmemelidir. Her şey para ve ilişkiler değildir. İrfan Can düzgün duruyor, biz onu, o da bizi istiyoruz" dedi. Yönetim de bunun ardından teklifini güncelleyerek 4.5 milyon euro'dan 6.5 milyon euro'ya çıktı ve sonraki satıştan yüzde 50 pay önerdi.

Fenerbahçe'nin İrfan Can için 10 milyon Euro bonservis, 1 milyon Euro bonus artı Deniz Türüç’ü karşı tarafa sunduğu, ayrıca 7 milyon Euro bonus ile Deniz Türüç ve Papiss Cisse’yi de ayrı bir pakette teklif etmesi de masada duruyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Güntekin Onay'dan Fenerbahçe isyanı: Bu iş nereye gidiyor?