İrfan Can Kahveci Sevilla'dan teklif aldı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Genel Kurulu için Ankara'da bulunan Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, merak edilen soruları da yanıtladı. Gümüşdağ'ın İrfan Can Kahveci açıklaması dikkat çekti.

01 Eylül 2020, Salı 14:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Sadece Sevilla geldi"

"Sadece Sevilla geldi"

Göksel Gümüşdağ, toplantının ardından şunları söyledi:

Şu ana kadar yurt içinden herhangi bir teklif yok. Sadece Sevilla'dan İrfan Can için teklif vardı. Şu anda diğer oyuncular için teklif yok.

"Neden ikinci şampiyonluk olmasın?"

"Neden ikinci şampiyonluk olmasın?"

Başakşehir artık bir şampiyon takım. Şampiyon olan takımlar gibi her zaman şampiyonluğa oynayan bir takım olacak. Bu sene hedefimiz şampiyonluk. İkinci bir şampiyonluk neden olmasın? Avrupa'da başarılı işler yapmak istiyoruz.

"4 yıl kovaladık"

"4 yıl kovaladık"

Çok mutluyuz. Şampiyonlar Ligi'ne direk gitmek, Türkiye Süper Ligi'nin 6. şampiyonu olmak, herkese nasip olmaz. Allah'a çok şükür. 4 yıldır çok kovalıyorduk. Sonunda muradımıza erdik. Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bir gerçek de var. Onların bütçeleriyle yarışmak kolay değil.

"Kaleciye 80-100 milyon veriyorlar"

"Kaleciye 80-100 milyon veriyorlar"

Şampiyonlar Ligi'nde yaklaşım 100 milyon veya 80 milyon euro bir kaleciye para veriyorlar. Bizim takımın 5 misli bir kaleciye para veriyorlar. Gerçekçi olmak lazım. Şampiyonlar Ligi'nde elimizden geldiği kadar, bütçemiz müsaade ettiği kadar hazırlıklarımızı yapacağız. Ama sadece o değil, sistemimizle mücadelemizle de öne çıkmak istiyoruz. Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe Avrupa Ligi'nin en iyisi! Yok böyle istatistik