İş adamını ilaçlı pastayla uyutup soydular!

Antalya'da 26 yaşındaki Melek Nehir, whatsapp’tan iletişim kurduğu işadamı M.A.’yı ilaçlı pastayla uyutup 20 bin TL, 1 milyon liralık çek ve senet ile aracında bulunan tabancayı çaldı

19 Ekim 2016, Çarşamba 17:12 Son Güncelleme:
A A
İş adamını ilaçlı pastayla uyutup soydular!
Olay, yaklaşık 3 ay önce Kepez İlçesi’nde meydana geldi. Evli ve bir çocuğu bulunan Melek N., müteahhit M.A. ile whatsapp’tan iletişim kurup arkadaş oldu.

İş adamının işyerine ziyarete giden Melek N., yanında pasta götürdü. Melek N., uyku ilacı bulunan pastayı işadamına ikram etti.

Pastayı yiyen M.A. kısa sürede uyurken, Melek N. işyerine babası Ş.B. ve arkadaşları S.G. ile A.G’yi çağırdı. Melek ve beraberindekiler, iş yerinde bulunan 20 bin TL, 1 milyon liralık çek ve senet ile işadamının aracında bulunan tabancayı alıp kaçtı.
 

3 AY SONRA YAKALANDILAR


Kendine geldiğinde soyulduğu anlayan M.A., polise başvurup başından geçenleri anlattı. Olay sonrası harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro amirliği ekipleri, 3 ay boyunca olayı çözmek için çalıştı. Bölgede bulunan tüm güvenlik kameralarını inceleyen polis, olayı gerçekleştiren Melek N. ve babası Ş.B. ile S.G. ve A.G.’yi gözaltına aldı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramada işadamı M.A.’ya ait tabanca ile çek ve senetlerden bir bölümü bulunup teslim edildi.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Akademisyen Ceren Damar'ın katil zanlısının annesinden cinsel taciz iddiası