İş Bankası'ndan bayram kredisi

Türkiye İş Bankası müşterilerinin, "Geleneksel Bayram Kredisi "kapsamında, aylık yüzde 0.55 faiz oranıyla 5 bin liraya kadar kredi alabilecekleri bildirildi

02 Kasım 2009, Pazartesi 15:37
A A

İş Bankası’ndan yapılan yazılı açıklamada, Kurban Bayramı öncesinde düzenlenen "Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası" ile müşterilere avantajlı kredi kullanma fırsatının sunulduğu belirtildi.

Banka müşterilerinin, 4 Aralık 2009 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, aylık yüzde 0,55 faiz oranı ya da peşin komisyon ödeyerek faizsiz, 5 bin liraya kadar, 10 ay vadeli "Bayram Kredisi Kampanyası"ndan yararlanabileceği duyuruldu.

Daha yüksek tutarda ve/veya daha uzun vadelerle kredi kullanmak isteyenlerin ise kampanya dönemi içinde 10 bin lira limit ve 36 ay vadeye kadar, aylık yüzde 1,20’lik faiz oranı ile kredi kullanma imkanına sahip olacağı ifade edildi.

Bayram Kredisi başvurularının tüm İş Bankası şubelerinden veya "isbank.com.tr"den yapılabileceği bildirildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.