İş yerinde her an bakımlı olmak için ofis çekmecenizde bulunması gereken 8 şey

Ofis çekmecenize yapacağınız küçük eklemeler ile iş yerinde her zaman bakımlı görünmeniz çok kolay!

18 Mayıs 2018, Cuma 17:08
A A
Diş fırçası ve diş macunu

Diş fırçası ve diş macunu

Ofis yemekleri, gün boyunca çalışırken içtiğiniz çay ve kahve dişlerinizin çürümesine ve sararmasına yol açmasın istiyorsanız çekmecenizden diş fırçası ve macununu hiç eksik etmeyin.

Kuru şampuan

Kuru şampuan

Saçlarınız gün içinde yağlandığında ve hacmini kaybettiğinde görünümünüzü dakikalar içinde yenilemek için kuru şampuan kullanabilirsiniz.

Mini saç düzleştirici

Mini saç düzleştirici

Sabah hazırlanırken saçlarınıza şekil verememiş olabilirsiniz ya da acil bir durum için saçlarınızı düzleştirmeniz gerekebilir, mini bir saç düzleştirici size çok yardımcı olacaktır.

Islak mendil, kağıt havlu

Islak mendil, kağıt havlu

Acil el, yüz, makyaj temizliği ihtiyacını düşünerek çekmecenizde her zaman ıslak mendil ve kağıt havlu bulundurmalısınız.

Mini manikür seti

Mini manikür seti

Bilgisayar klavyeleri ya da elinizle yaptığınız herhangi bir iş ellerinizi yıpratabilir ya da tırnaklarınıza zarar verebilir. Mini bir manikür seti bu durumlarda kurtarıcınız olacaktır.

Hijyenik pedler

Hijyenik pedler

İş yerinde kötü sürprizlerle karşılaşmamak için içinde hijyenik kadın ürünlerinin bulunduğu bir kutu çok faydalı olacaktır. Sizin ya da iş arkadaşlarınızın acil ihtiyaçları için...

Makyaj seti

Makyaj seti

Sabah hiç makyaj yapmadan evden çıkmak zorunda kaldığınızda ya da gün içinde yüzünüzü canlandırmak istediğinizde kullanmak üzere bir makyaj seti çok iş görecektir.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Türkiye'nin en zengin insanları kim, nereli ve kaç yaşında? İşte güncel liste