Işıl Reçber Özcan Deniz'i uyardı!

Olaylı bir boşanma davası geçiren ve ardından velayet davasında tekrar karşı karşıya gelen Özcan Deniz ve Feyza Aktan çiftinin arasındaki ipler her geçen gün daha çok geriliyor. Geçen hafta ortaya çıkan Feyza Aktan'ın Özcan Deniz'i darp ettiği video ve karşılıklı laf atışmaları da olayın tuzu biberi oldu. En son "Kadınlar para koparmak için boşanıyor" açıklamasıyla tepki çeken Özcan Deniz'e bir tepki de Işıl Reçber'den geldi.

27 Ekim 2021, Çarşamba 13:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın geçtiğimiz hafta ortaya çıkan kavga görüntüleri konuşulmaya devam ediyor. Deniz, eski eşi Aktan'ın kendisine saldırması ve olayın güvenlik kameralarına yansımasıyla ilgili Show TV'de yayınlanan 'Bu Sabah' programına konuşmuştu.

Nafaka konusuna dair değerlendirmelerde de bulunan 49 yaşındaki oyuncu, şu açıklamayı yapmıştı:


Nafaka konusuna dair değerlendirmelerde de bulunan 49 yaşındaki oyuncu, şu açıklamayı yapmıştı:

"Kadınların çoğu para koparmak için boşanıyor. Olan çocuklara oluyor. Çünkü kadınların çoğu boşansa dahi ömür boyu çalışmadan kafası rahat geçinmenin yolunu açıyor. 'Seni bitiririm', 'Çocuğunu bir daha göremezsin'ler havada uçuşuyor... Kadınların birçoğunu da (benim durumumda olduğu gibi) işsiz, güçsüz, uğraşsız, tek derdi çocuğu ve bu yasayı kullanarak yaşamaya yol açıyor. Yani herkes kaybediyor. En çok da çocuk..."

"Bu arada bunu da belirteyim de topa tutmasınlar beni. Benim derdim nafaka değil, velayet! Oğluma karşı iyi bir anne olsun. Gelsin neyim var neyim yok canımla beraber hepsini alsın. Ama durum öyle değil."

Özcan Deniz'in gündem olan bu sözlerine eski milli kaleci Rüştür Reçber'in eşi Işıl Reçber'den yanıt gecikmedi. Reçber, "Bir anne" etiketi ile sosyal medya hesabından ünlü şarkıcıya uyarıda bulundu.


'KİMSE KİMSEYİ ZORLA EVLENDİRMİYOR'

'KİMSE KİMSEYİ ZORLA EVLENDİRMİYOR'

"Ne olursa olsun önce bir evlilik! Sonra çocuk var. Kimse kimseyi zorla evlendirmiyor. Seni evlilik dışı çocukla, kandırarak boşatarak vs. nikaha mecbur etmemiş. Hadi hata yaptın ama çocuk olmuş en yumuşak geçişle bitir, kadını bitirme..."


"Karınmış zamanında, ömür boyu da o çocuğun annesi olmaya devam edecek. Nasıl biri olursa olsun bunu değiştiremezsin, anne. Çocuğun annesinden nefret etmesi en büyük boşluk ve kabusudur uzun hayat yolunda..."


"Beyefendiden ricam kusursuz şöhret yolunda çocuğun psikolojisini düşünüyorsa yeter. Daha fazlasına gerek yok. Tüm haklı çıkma çabası ile yaptıkları su, elektrik, altyapı olarak evladıyla kendisine dönecek bir gün. O zaman 'keşke'ler için çok geç olur. Sevgiyle."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Billur Kalkavan'ın annesi vefat etti