Eski kaleci Rüştü Reçber corona virüs teşhisiyle hastaneye yatırıldı

Eski kaleci Rüştü Reçber corona virüs teşhisiyle hastaneye yatırıldı

Ünlü eski kaleci Rüştü Reçber'in corona virüs testi pozitif çıktı. Işıl Reçber, Instagram hesabından corona virüs testi yaptırdıklarını ve kendisiyle çocuklarının test sonucunun negatif çıktığını, Rüştü Reçber'in test sonucunun ise pozitif olduğunu duyurdu.

28 Mart 2020, Cumartesi 23:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eski kaleci Rüştü Reçber'in corona virüs testi sonucunu eşi Işıl Reçber Instagram hesabından paylaştı.

"İyi geceler;

Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüştü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz. Her şey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız. Kritik süreçler ve çok zor. Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin .

Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri. Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif, sadece eşimin pozitif çıkmıştır.

Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok. Aslında en zor olanı da bu, yanında olamamak. Ama Allah büyük, önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek. Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm. Tüm sevenlere, dostlara, sizlere yürekten sevgiler.

Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli.... "

https://www.instagram.com/p/B-SkucDj4DH/?utm_source=ig_web_copy_link

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mbaye Diagne çılgına döndü! Olmaz böyle şey, 3 gol birden...