Işın Karaca ile Tuğrul Odabaş boşanıyor

Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş sürpriz bir şekilde ayrılık kararı aldı. 3 yıldır evli olan çift bugün Çağlayan Adliyesi’nde anlaşmalı olarak boşanacak

06 Kasım 2019, Çarşamba 08:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Boşanmanın nedeni: Görüş farklılıkları

Boşanmanın nedeni: Görüş farklılıkları

2016 yılında evlenen Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş, boşanma kararı aldı. Ünlü çiftin görüş farklılıkları nedeniyle ayrılık kararı aldıkları öğrenildi. 

Evden ayrıldı

Evden ayrıldı

Boşanma kararının ardından Tuğrul Odabaş, Işın Karaca ile birlikte yaşadığı evden ayrıldı. Ünlü şarkıcı da eşinin evden ayrılmasının ardından boşanmak için mahkemeye başvurdu.


Dava bugün

Dava bugün

Hürriyet'ten Arzu Akbaş'ın haberine göre; ünlü çiftin anlaşmalı boşanma davası bugün Çağlayan Adliyesi’nde görülecek. Öte yandan Tuğrul Odabaş’ın sosyal medya hesabından Karaca ile birlikte çekilen fotoğraflarını silmemesi dikkat çekti.

Doğum gününü kutladı

Doğum gününü kutladı

Işın Karaca çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş’la 2016 yılında üçüncü evliliğini yapmıştı. Ünlü şarkıcı, 9 Eylül tarihinde Tuğrul Odabaş’ın doğum gününü Instagram hesabında duygusal bir notla kutladı.

'Birlikte nice güneşler batırmaya'

'Birlikte nice güneşler batırmaya'

Işın Karaca şunları yazmıştı:


“Canım, en iyi arkadaşım, sırdaşım, sevdiğim, güldüğüm, ağladığım, dert ortağım, uzun yol arkadaşım, kadın olmanın tüm güzelliğini yaşatırken aile olmanın şahaneliğini yaşatan babamız. İyi ki doğdun sevdiğim. Hayatın bize armağan ettiği her güne şükürler olsun. Birlikte nice güneşler batırmaya.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kendall Jenner’dan Başkan Biden’a özel poz