Iskra Lawrence gece gündüz çekimde!

Ünlü İngiliz model Iskra Lawrence, Miami sahilinde gerçekleşen çekimde saatlerce poz verdi. Güzel model gece çekiminde böyle görüntülendi

26 Mart 2019, Salı 15:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
posta.com.tr

posta.com.tr

Beden olumlama hareketinin öncülerinden Iskra Lawrence, deyim yerindeyse arı gibi çalışıyor. Güzel model dün tüm gün boyunca Miami sahilindeydi.

İngiltere, Worcester doğumlu güzel, bir plaj giyimi katalogu için objektif karşısına geçti. Beyaz bir mayokini giyen model, kumsalda saatlerce fotoğraf çektirdi. 

Kıvrımlarıyla ünlü büyük beden model, yorulmak nedir bilmeden poz verdi.

Güneş batıp da hava karardığında Lawrence poz vermeye devam etti. Sarışın güzele iki model daha eşlik etti.

Instagram sayesinde şöhret olan model, şu sıralar iş hayatının yanı sıra aşk hayatında da mutlu. Iskra, geçtiğimiz aylarda Philip Payne ile birlikte olduğunu soğrulamıştı.

Sevgilisinin doğum gününü Instagram'dan kutlayan Iskra, böylece haklarında çıkan aşk dedikodularını da doğrulamış ve aşklarını dünyaya haykırmış oldu.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Iskra Lawrence'ın Instagram'da 4.4 milyon takipçisi bulunuyor. Güzel modelin her bir paylaşımı yüz binlerce beğeni ve yorum alıyor.

Iskra Lawrence, paylaşımlarında sık sık modelliğe başladığı ilk yıllarda yaşadığı sorunları takipçileri ile paylaşarak onlara ilham vermeye çabalıyor.

İngiliz model, fotoğraflarının rötuşlanmasına ve photoshoplanmasına da izin vermiyor. Yanıltıcı fotoğraflar vermek istemeyen güzel, insanlara kendilerini olduğu gibi sevmeleri gerektiğini öğütlüyor.  

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kafaları karıştıran açıklama! Doktor Li öldü mü?