İsmail Hacıoğlu: İki genç insanı linç etmeye kalkıyorsunuz

Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu, dün Merve Çağıran’la fotoğrafını paylaştıktan sonra yapılan eleştirilere tepki gösterdi.

11 Ağustos 2020, Salı 08:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu İsmail Hacıoğlu, yaklaşık 20 gün önce 4 yıllık eşi Duygu Kumarki ile anlaşmalı olarak boşandı.

Ünlü oyuncunun evliliğini 'Çocuk' dizisinde partner olduğu Merve Çağıran için bitirdiği ileri sürülmüştü.

Hacıoğlu, dün sosyal medya hesabından paylaşım yaparak oyuncuyla aşkını ilan etti.

'Boşanıyoruz dedik evde kırılmadık eşya bırakmadınız'

'Boşanıyoruz dedik evde kırılmadık eşya bırakmadınız'

Yaptığı paylaşıma gelen olumsuz yorumlar sonrasında ise İsmail Hacıoğlu sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü oyuncu açıklamasında şunları ifade etti: "Boşanıyoruz dedik evde kırılmadık eşya bırakmadınız... Elinizde delil yokken dava dosyaları olan insanların haberlerinin altına adımı yazmaya kalktınız. Olmadı şimdi de benim paylaşımımdan sonra birbirine umutla bakan iki insanı linç etmeye kalkıyorsunuz. Sebebi buymuş bakın diyorsunuz, 'kesin bu yüzden boşandılar'. İlişki dediğiniz, bir günde biten bir şey değil. Pandemiden dolayı geciktiğimiz boşanma sürecinde, yaşadıklarımız sadece bizi ilgilendirir. Maalesef ne bir eşyamız kırıldı ne de sesimiz yükseldi birbirimize. Asla üçüncü bir kişiden ötürü değil, karşılıklı anlaşarak boşandığımız bu süreçten sonra umutla yaşadıklarım. Mutluluğum da, mutsuzluğum da beni ilgilendirir. Saygılarımla"

'Ne kadar kaos, karanlık ve kan seviyorsunuz'

'Ne kadar kaos, karanlık ve kan seviyorsunuz'

Duygu Kumarki, boşanma iddialarının ardından “Ne kadar kaos, karanlık ve kan seviyorsunuz. İddia adı altında hiç kimseyi itham edemezsiniz. İsmail Hacıoğlu ile ben Duygu Kumarki Hacıoğlu, anne ve babayız. Karı koca olmaktan öte ve kızımızın mutluluğu bizim şahsi mutluluğumuzun çok üstünde öneme sahiptir. Biz karı koca olarak ayrılsak da anne baba olarak her zaman yan yanayız ve yan yana olacağız” demişti.


Duygu Kaya Kumarki önce sayfasında 'Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş...' notunu paylaştı.

'Anne ve baba olan herkes çok net anlayacaktır'

'Anne ve baba olan herkes çok net anlayacaktır'

'Hacıoğlu' soyadını kullanmaya devam eden Duygu Kaya Kumarki bunun nedenini şu sözlerle açıkladı; "Soyadım mahkeme kararıyla 'Hacıoğlu'dur. Duygu Kumarki Hacıoğlu olarak kullanıyorum, anne baba olarak böyle olmasını uygun gördük kızımız Yemin için. Bu soyadı kızımın da soyadı çocuğumuz söz konusu iken şahsi kararlar vermek mümkün değil ve biz Yemin'in anne babasıyız o yüzden merakla sorduğunuz bu soruya cevap olsun Anne ve baba olan herkes çok net anlayacaktır. "


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuvana Türkay: Herkes kendi namus kavramını değiştirsin