İsmail Hacıoğlu-Merve Çağıran çifti aşklarını ilan etti

Kısa süre önce Duygu Kumarki ile 4 yıllık evliliğini bitiren İsmail Hacıoğlu, kendisi gibi oyuncu Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başladı. Hacıoğlu, Çağıran'la birlikte çekilen fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak aşkını ilan etti.

10 Ağustos 2020, Pazartesi 07:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kızının annesi Duygu Kumarki ile 4 yıllık evliliğini noktalayan İsmail Hacıoğlu'nun 'Çocuk' dizisindeki rol arkadaşı Merve Çağıran'la aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bozburun'da birlikte tatil yaptıkları ortaya çıkan ikili, sessizliklerini korumuşlardı.

'10 üzerinden 12 siyah beyaz'

'10 üzerinden 12 siyah beyaz'

Ancak dün akşam İsmail Hacıoğlu, sosyal medya hesabından Çağıran'la çekilen siyah beyaz fotoğrafı paylaşarak aşkını ilan etti. Hacıoğlu, paylaşımına "10 üzerinden 12 siyah beyaz" notunu düştü.


'Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş!'

'Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş!'

İsmail Hacıoğlu'nun bu paylaşımının ardından eski eşi Duygu Kumarki Instagram hesabındann 'Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş!' paylaşımında bulundu. Duygu Kumarki'nin hala eski eşinin soyadını kullandığı da dikkatlerden kaçmadı.

Neler olmuştu?

Neler olmuştu?

Bir süre önce ayrılık kararı alan çift, geçen cuma Beykoz Adliyesi’nde anlaşmalı olarak yollarını ayırdı. tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı’nın haberine göre çift adliyeye beraber gitti. Sabah saatlerinde olan duruşma başka bir davanın uzaması nedeniyle öğleden sonra görüldü.

Üç yaşında Yemin adında bir kızları olan Hacıoğlu ve Kumarki, duruşma saatine kadar bir restoranda oturup bekledi. Duruşma salonuna beraber giren karı koca 10 dakika süren duruşmanın ardından adliyeden beraber ayrıldı.

'Biz karı koca olarak ayrılsak da anne baba olarak her zaman yan yanayız'

'Biz karı koca olarak ayrılsak da anne baba olarak her zaman yan yanayız'

Duygu Kumarki, boşanma iddialarının ardından “Ne kadar kaos, karanlık ve kan seviyorsunuz. İddia adı altında hiç kimseyi itham edemezsiniz. İsmail Hacıoğlu ile ben Duygu Kumarki Hacıoğlu, anne ve babayız. Karı koca olmaktan öte ve kızımızın mutluluğu bizim şahsi mutluluğumuzun çok üstünde öneme sahiptir. Biz karı koca olarak ayrılsak da anne baba olarak her zaman yan yanayız ve yan yana olacağız” demişti.


Boşandıktan sonra da Hacıoğlu soyadını kullanmaya devam eden Kumarki’nin bir süre daha kızları için eski eşiyle aynı evi kalacağı iddia edilmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beren Saat'ten tatil pozu