İsmet Özhan'ın son hali şaşırttı: Para eridi gitti

Bir dönem podyumların aranan ismi olan, daha sonra oyunculuğa adım atan İsmet Özhan, yıllar sonra İstanbul'da ortaya çıktı. İsmet Özhan, şimdilerde bakın ne yapıyor.

08 Şubat 2020, Cumartesi 11:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Nişantaşı'nda objektiflere takılan, uzattığı saçlarıyla görenlerin tanımakta zorlandığı İsmet Özhan, 16 yıldır Londra'da yaşadığını ve İngiltere vatandaşlığı aldığını söyledi. 1988 yılında şans oyunlarından o dönemin parasıyla yaklaşık 1 milyon dolar ikramiye kazanan ünlü manken, bu para nedeniyle Türkiye'den ayrılmadığını anlattı.

Yılın belli zamanları tatil için Londra'dan geldiğini, Datça'da yaptırdığı yazlığında köy hayatı yaşadığını belirten 62 yaşındaki ünlü isim şunları kaydetti:

"Şan ve şöhreti özlemiyorum. İngiltere'de bazı Türkler tanıyıp selam veriyor, yazları ise vaktim Datça'da yaptırdığım taş evde geçiyor. Sağlıklı yaşayıp spor yapıyorum. Ayrıca besleyip bakımını üstlendiğim 16 tane köpeğim var"

"O zamanın parası 1 milyon dolar ikramiye bana çıktı ama maalesef ülkemizde o yıllarda ardı ardına 6 ekonomik kriz oldu. O dönem borsada sadece bir gecede 500 bin dolarım gitti. Üst üste çıkan krizler bizi de batırdı tabii. Para eridi gitti. Zaten para ile işi olan biri değildim."

"Para normal birine çıksa bizim yaşadığımız hayatı yaşamayı hayal ederdi, o yaşamı bilen insanız, görmemiş de değiliz. Paranın kalan kısmıyla birikim yapıp ev aldım. O para bana çıktı diye Londra'ya yerleşmedim. Orada mutlu ve sade bir yaşantım var."

Seçkin Şenvardar- Milliyet


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (8 Şubat 2020)